Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Linda Fotulova

UX UI Designer / Graphic designer / illustrator

Hodinovka: 2030

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 05.10.2020

DizajnériEnglishPhoto/VideoGraphic DesignIllustrationBrand DesignWeb DesignDigital Product DesignUIUXApp Design

Fotím, píšem, designujem a kreslím.
< visual identity, logo design, brochures, UX UI design, web design, redesign, product packaging design, illustration, photography, editorial, layout, ... >

Neexistuje nič, čo by sa nedalo poriešiť, vybaviť, spraviť. Je treba poriadnu dávku racionálneho pozitivizmu a všetko bude podľa tvojich predstáv. Inak, som Slovenka, žila som strašne dlho všade možne po svete. Milujem umenie, tvorenie a nerada píšem o sebe.

Vzdelanie

Vzdelávanie je dôležité, preto mám vyštudované tri odbory v troch rôznych mestách, v troch rôznych štátoch.
Začala som fotkou v UK , kde mám aj titul Bc.art, medzitým som šla na erazmus a rok si odtočila v Helsinkach pri odbore film & tv production. Neskôr ma to ťahalo do tepla, tak som si v Sydney spravila certifikát z Marketingu a komunikácie a potom som prešla na grafický design z ktorého mám certifikát a diplom.
Momentálne sa venujem UX.

Portfólio

Milujem rebranding. Je to taká forma očistenia, niečo, čo potrebovalo vyčistiť a skrásnelo alebo sa vizuálne oživilo. Taktiež milujem product package design, dodávam tam svoje srdiečko v podobe malých ilustrácií a všetky tie pohľady na svet , ktoré som zažila , keď som ho precestovala. UX ma tiež veľmi baví.

Ocenenia, certifikáty

Vystavovala som svoje fotografie v Londýne.