Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Monika Dančová

✨ Event manager, Online / Hybrid Events Manager, Production Manager

Hodinovka: 1020

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 07.12.2021

MarketériAccount ManagementConsultingContent MarketingCopywritingEnglishEventFacebook Business ManagerIdeamakingLeadership/ManagementMarketing ManagementPRProject ManagementSocial Media

Radostná osoba, ktorá neustále rada spoznáva nových ľudí a učí sa nové veci. Ak mi projekt či nápad sedí, vložím doňho dušu (rada, s nadšením a entuziazmom). Veľa rozprávam, pijem víno a rada sa venujem veciam, ktoré majú zmysel.

Vzdelanie

👉 Univerzita Komenského v Bratislave, marketingová komunikácia - bakalársky + magisterský stupeň. Tu som sa naučila dosť vecí o komunikácií, marketingu, PR, brandingu a brandbuildingu, digitále či nových médiách... ale hlavne skvelému time-managementu a pracovnom fungovaní popri škole ✌️
👉 Universidad de Málaga, Publicidad y Relaciones Públicas (Advertising and Public Relations) / Erasmus+ - tu som sa naučila fungovať v multi-kulti prostredí, piť sangríu na raňajky ale celkom aj rozprávať po španielsky.
👉 Univerzita Komenského v Bratislave, estetika - bakalársky stupeň. Tu som sa naučila veľa o pekných veciach, ako im rozumieť, tvoriť ich aj iba tak filozofovať.

Portfólio

✨ V eventoch robím ROKY. Začala som administratívnou pozíciou, potom trocha social media, trocha marketingu, následne niekoľkoročná denná a (prevažne) nočná (a často strastiplná) produkcia eventov v bratislavskom KC Dunaj.
Hádam všetky slovenské hudobné festivaly (Pohoda, Grape, HipHop žije), mnohé koncerty, prednášky, kvízy. Aj food festivaly, rôzne happeningy či divadelné predstavenia. Mnohé konferencie, ale aj pravidelné swapy oblečenia.
💎 Od koronačias som sa priučila onlinu, takže za posledné roky som sa vyšvihla práve v oblasti onlinových a hybridných eventov (aj tých už boli medzitým desiatky).
Celé eventové memoáre mám v CV, alebo aj na LinkedIne. :)
Aktuálne som account, project manager, event manager, event koordinátorka, online events technička, social media manažérka, a zabŕdam stále do niečoho nového.

Ocenenia, certifikáty

👉 TEDx speaker (nie je to certifikát, nie je to úplne ani ocenenie, ale pre mňa worth mentioning)