Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

👨‍💻Ľuboš Katunský

Creative Digital Designer

Hodinovka: 110

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 18.06.2021

DizajnériBrand DesignGraphic DesignDigital Product DesignWeb DesignDTPUXAudio

👋Ahoj, som kreatívny človek, ktorý sa živí dizajnom, teda nie doslova, ale dokážem si ním zarobiť na jedlo. Svoj voľný čas venujem produkcii hudby, jinglov alebo strihu zvuku. Zvuk a hudba ma dokážu fascinovať rovnako ako grafika a dizajn. Vždy si hovorím, že najpodstatnejšia je tá emócia a pocit, ktorý vzniká a dokáže sa preniesť z dizajnu, produktu, umenia na používateľa, zákazníka alebo followera. S týmto UX prístupom vstupujem do každého projektu, na ktorom robím.

✅Venujem sa primárne online grafike - appky, weby, social media content, PPC bannery, logá a branding.

Nerobím to, čo mi naozaj nejde a to sú časopisy, magazíny a všetky viacstranové tlačoviny. Toto je fakt práca pre nejakého môjho kolegu. Väčší kamarát som s modelom RGB ako CMYK, ale toner vymeniť zvládnem.

Vzdelanie

  1. (Máj 2021) - 🧠Workshop zameraný na používateľskú skúsenosť (UX). Naučil som sa, ako postupovať pri zákazníckom výskume, ako efektívne navrhovať informačnú architektúru, prototypovanie v online nástroji a ako postupovať pri testovaní a navrhovaní produktov. Workshop organizoval Butterfly Effect.
  2. (Jún 2018) - ✏️Workshop cielený na dizajn používateľského rozhrania (UI) / digitálneho produktu. Pracovali sme na vývoji aplikácii pre učiteľov základných a stredných škôl. Workshop organizoval Creative Industry Košice.
  3. (2014 - 2018) - 🏫Stredná škola zameraná na grafický dizajn digitálnych médií.

Portfólio

Môj grafický rukopis som zanechal napríklad v týchto projektoch:

Ocenenia, certifikáty

Za svoje najhodnotnejšie ocenenia považujem spokojných klientov, ktorí sa vždy opäť ozvú, ak niečo nové potrebujú. Vie to človeka potešiť pri ❤️