Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Marek Pápay

Graphic / Product Designer

Hodinovka: 70100

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 05.01.2023

Dizajnéri3DApp DesignBrand DesignDTPDigital Product DesignGraphic DesignIllustrationUIUXWeb Design

Dobrý deň, volám sa Marek Pápay a som grafický dizajnér s niekoľkoročnou praxou. Nedávno som absolvoval kurz CareerFoundry a rozšíril som si svoje zručnosti v oblasti UX/UI alebo produktového dizajnu.

Aj keď som v oblasti UX nováčikom, moje vzdelanie v grafickom dizajne mi dalo silný základ vo vizuálnom dizajne. Chcem sa naďalej vzdelávať a rozširovať svoje zručnosti v oblasti dizajnu UX, pretože zahŕňa nielen vytváranie vizuálne príťažlivých návrhov, ale aj zohľadňovanie používateľskej skúsenosti.

Vzdelanie

Študoval som na Sukromne Strednej umeleckej Škole Dizajnu v Bratislave graficky a priestorový dizajn a nedavno som rozšíril svoj skilleset o certifákt UX designu od CareerFoundry.

Portfólio

V mojom portfóliu nájdete rôzne ukážky prác, avšak môj posledný. Projekt je meowmeow.clothing a geekonline.store sú to dva online shopy, ktoré fungujú na platforme shopify. Ak sa vám páči čokoľvek z produktov neváhajte ma podporiť kúpou.

Ocenenia, certifikáty

Ako som už vyššie spomínal nedávno som absolvoval UX design program, ktorý trval 6 mesiacov. Bol to intenzívny kurz vedení mentorom a tútorom, ktorý mi objasnil veľa otáznikov, ktoré som mal v UX designe.