Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Frederika Kucer

Social media marketing manager

Hodinovka: 2040

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 24.05.2022

MarketériAudioContent MarketingCopywritingE-mail MarketingEnglishEventFacebook Business ManagerIdeamakingMarket Research/AnalysisMicrosoft ExcelPPCPRPhoto/VideoRedactorSEOSocial MediaVideo EditingConsultingGoogle Data Studio

Ahojte, moje meno je Frederika a sociálnym sieťam sa venujem od 17tich, kedy som vytvorila stránku na predaj šperkov na Facebooku a nazbierala jej organicky 40tisíc sledovateľov v priebehu pár mesiacov. Stránka naďalej funguje už niekoľko rokov.

V rovnakom roku som si založila aj blog vďaka, ktorému som "pričuchla" k sociálnym sieťam ešte viac, nakoľko som mala možnosť spolupracovať s beauty aj lifestyle značkami a vytvorila si tak dlhodobé platené aj barterové spolupráce.

Popri vysokej škole som si vyskúšala prvé freelance spolupráce a vytvárala som obsah pre beauty aj lifestyle značky a nakoniec som zakotvila v gastre, kde sa cítim ako doma.

Momentálne sa venujem najviac vytváraniu contentu na sociálne siete, správe kampaní, vytváraniu newsletterov, školeniam vo Facebook BM a tvorbe stratégií.

Vzdelanie

Mám vyštudovaný bakalársky stupeň v odbore mediálna komunikácia (PEVŠ, Bratislava) a magisterský stupeň v odbore marketingová komunikácia (PEVŠ, Bratislava).
Vyskúšala som si štúdium v zahraničí počas Erasmu na University of Algarve odbor Žurnalistika.

Portfólio

Momentálne spravujem niekoľko profilov, napr.:

www.instagram.com/mint_concept_
www.instagram.com/werk_bratislava
www.instagram.com/riobratislava