Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

TopDostupný

Zuzana Mikova

Marketing Manager I Growth Hacker I Consultant & Strategist

Skill: Mid

Hodinovka: 2040

MarketériB2B MarketingConsultingContent MarketingCopywritingE-mail MarketingEventExponeaGoogle AnalyticsGoogle Search ConsoleGrowth HackerIdeamakingLinkbuildingMarket Research/AnalysisMarketing ManagementProject ManagementSocial MediaStrategy

Už vyše 7 rokov sa venujem marketingu, pričom skúsenosti som zbierala naprieč rôznymi firmami a kurzami. Marketingovo som si prešla od malej agentúry, cez stredne veľkú firmu (Sygic) až po medzinárodný korporát (Moody's Analytics) a fintech SaaS startup (Vestberry), kde som škálovala a nastavovala marketingové procesy. Moje zameranie je primárne B2B, ale v minulosti som už obslúžila aj klientov v B2C (startup Fumbi či reštauráciu Gurmánsky Grob).

👉 Klientom najčastejšie pomáham s tvorbou marketingovej stratégie, competitor researchom a determinovaním weak spotov, social media a idea makingom rôznych kampaní, navrhnutím a exekúciou eventu od piky, contentom a samozrejme growth hackingom a lead generation. Je už potom na samotnom klientovi, či potrebuje pomoc iba v rovine stratégie a konzultácie, alebo potrebuje pomôcť aj so samotnou exekúciou, pri ktorej si treba vyhrnúť rukávy.

🏈 Tech stack
• CRM (Salesforce, HubSpot, Pipedrive)
• Email marketing (Hubspot, Sitecore, Dotmailer, Exponea, Silverpop)
• Iné (Figma, Google Analytics, Jira, Notion, Linkedin Campaign Manager, Asana, Miro, Illustrator, GA)

Vzdelanie

Univerzita Komenského, Fakulta managementu - odbor marketing
2014-2019

Portfólio

Začínala som v malej agentúre MarketVision, ktorá sa zaoberala mystery shoppingom a ktorá ma naučila kvalitnému market a competitor researchu. Následne som niekoľko rokov strávila v Sygicu na B2B marketingu, kde som riešila spúšťanie kampaní, účasť na medzinárodných exhibíciach, email marketing či content marketing. Následne som mala na starosti celý marketing pre CEE región pre korporát Moody's Analytics, kde som bola zodpovedná primárne za lead generation, konferencie a strategické partnerstvá. A napokon Vestberry, kde som nastavovala marketing procesy a celkovú stratégiu a komunikáciu na zákazníka. Hlavné oblasti zamerania: marketing stratégia, lead generation, growth marketing, content, sociálne médiá, brand & product marketing a event marketing.

🏈 Konkrétne články a iné výstupy vrámci portfólia na vyžiadanie.
Zopár príkladov:

LinkedIn

Navrch stránky To top