Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Alexandra Chudíková

Grafik 🚀 - Graphic Designer and Social Media Content Creator

Hodinovka: 2040

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 06.03.2023

KreatívciWooCommerceWordPressiOSBrand DesignGraphic DesignWeb DesignDTPPhoto/VideoIdeamakingE-mail MarketingFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsContent MarketingMarketing ManagementPPCSocial MediaOffice Manager/Assistant

Vítam ťa v mojom profile! 🤗 Som vášnivá grafička so záujmom o kreatívnu prácu. Som vizuálny človek s vášňou pre dizajn a tvorbu. Mojím hlavným cieľom je produkovať kreatívnu prácu, ktorá hovorí o základných hodnotách môjho klienta a efektívne predáva jeho produkty a služby. Oceňujem kvalitnú dizajnérsku prácu, silné komunikačné schopnosti, rýchlu profesionálnu prácu – a predovšetkým to, aby boli moji klienti spokojní.

Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu a tvorby. Dokážem pracovať s rôznymi softvérovými programami a ovládam niekoľko oblastí dizajnu, ako napríklad branding, marketingové kampane, produktové bannery a mnoho ďalších.

Moja tvorivosť a zručnosti v oblasti grafiky mi umožňujú vytvárať zaujímavé a pútavé dizajny, ktoré dokážu osloviť publikum a zrkadlia správanie zákazníkov. Som zvyknutá v prípade potreby pracovať rýchlo, no vždy sa snažím dodávať kvalitu a presnosť v každom projekte.

Som pripravená produktovať akúkoľvek formu grafického zadania ako je napríklad vizuál reklamy, billboard, banner, príspevok na sociálne siete/web, reštauračné menu/cenník, katalóg, atď. Viem vykúzliť grafiku z Vašich konkrétnych špecifikácií, no aj keď mi necháte voľnú ruku.

Či už ste novovzniknutý startup alebo etablovaná firma, ktorá hľadá zmenu, rada sa s Vami porozprávam o tom, ako by sme mohli pomôcť vašej firme uspieť ✅

Vzdelanie

Mám vyštudované magisterské štúdium Univerzity Komenského odbor Informačné štúdia. Tento odbor mi poskytol základy ale najväčším pričinením môjho vzdelávania bolo samoštúdium. Začalo to ako hobby a neskôr som mala to štastie, že ma to začalo živiť.

V praxi som mala možnosť svoje skúsenosti a zručnosti praktizovať v správe sociálnych sieti, kde som tvorila grafiku, spravovala kampane a vytvárala stratégiu, vytvorila grafické návrhy webov, neskôr som nahliadla aj do iných odvetví grafického dizajnu.

Portfólio

Moje portfólio - https://www.behance.net/alexandchudko