Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Jaroslav Remenár

Audio engineer, music producer

Hodinovka: 2535

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 10.01.2023

KreatívciArt DirectionAudioCopywritingEnglishFacebook Business ManagerGraphic DesignPhoto/VideoProject ManagementRedactorVideo Editing

Jaroslav Remenár Dis.art - študoval som na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave odbor Hra na klavíri v rokoch 2012 až 2018.

Od roku 2018 pôsobím ako korepetítor na Štátnom Konzervatóriu v Batislave. Popri pedagogickej činnosti na inštitúcií sa venujem aktívnej hre na klávesové nástroje v rôznych zoskupeniach, s rôznymi štýlovými zameraniami, aj mimo klasickej hudby, najmä v oblasti jazzu a contemporary music.

V roku 2016 som založil jazzový kvartet, s ktorým pravidelne účinkujem na domácej klubovej scéne, na pravidelných kultúrnych podujatiach a festivaloch (napr. Trnavské Leto na korze) v ktorom so mnou spoluúčinkujú výborní hudobníci nastupujúcej generácie.

Taktiež sme sa v roku 2016 úspešne zúčastnili finále prehliadky Nové tváre Slovenského jazzu. V klasickej hudbe sa aktuálne venujem najmä účinkovaniu s opernými spevákmi. Za umelecky najplodnejšiu spoluprácu považujem duo s mladou slovenskou opernou speváčkou Tatianou Hajzušovou, s ktorou pravidelne realizujeme komorné koncerty, na ktorých predstavujeme zaujímavé dramaturgie pozostávajúce z piesňovej tvorby v kombinácií s klavírnym sólovým repertoárom.

Okrem hráčskych aktivít sú mojimi ďaľšími súvisiacimi hudobno-umeleckými aktivitami hudobná producia a zvukové inžinierstvo.

Od roku 2019 pracujem ako producent v nahrávacom štúdiu, kde som realizoval viacero hudobno-produkčných projektov s rôznym žánrovým zameraním ktorých neoddeliteľnou súčasťou je aranžovanie, kompozícia, soundesign a kompletná post produkcia - od mixáže po finálny mastering.