Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

🔥 PRODostupný

Adrián Bak

Marketing manager I Social media manager

Hodinovka: 3050

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 25.05.2022

KreatívciB2B MarketingContent MarketingCopywritingCustomer SupportE-mail MarketingEnglishEventFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsHRIdeamakingMarketing ManagementMediaPRSales/Business DevelopmentSocial MediaStrategy

Mgr. Adrián Bak - Marketingový Expert a Kreatívny Guru 🌟

Vitajte na mojom profile!

Som zakladateľom a vedúcim sily za firmou STUDIO ADRIANO, kde aktuálne poskytujem svoje marketingové schopnosti pre 12 rôznych firiem a oblastí podnikania. Svoje odborné zručnosti využívam najmä v v segmente gastronómie, beauty, fashion, hotelierstva a službám.

Môj životný príbeh:

S vášňou a kreativitou som sa zasvätil móde a lifestylovému blogovaniu ešte v 16 rokoch. Moje skúsenosti zahŕňajú spoluprácu s prestížnymi značkami, ako je MISS Slovensko, Košický Fashion Week a Miklosko Fashion Design. Ako influencer som nadviazal úspešné partnerstvá s viacerými firmami, kde som sa vždy snažil priniesť najlepšie výsledky. Vyštudoval som žurnalistiku na UKF v Nitre, avšak moje srdce vždy inklinovalo k marketingu - preto sa to stalo aj mojou srdcovou záležitosťou a rozhodol som sa v tejto oblasti zotrvať a pracovať.

Profesionálne skúsenosti:

V rannom veku 24 rokov som mohol riadiť marketing pre slovenskú firmu s obratom do 1 mil.€. Moje zodpovednosti zahŕňali komplexné nastavenie marketingových stratégií, prácu so SEO špecialistami, a vytváranie nápaditých kampaní od grafických konceptov až po ich finálnu realizáciu.

S viacročnou praxou v oblasti content marketingu a Public Relations som rozšíril moje schopnosti a skúsenosti na rôzne segmenty trhu, od životného štýlu až po automoto sféru.

Ako marketingový riaditeľ STUDIO ADRIANO vediem marketing aktuálne 12 firiem - ako marketingový konzultant pomáham pri kľúčových rozhodnutiach daných firiem.

Moje služby:

  • Obsahový marketing pre všetky hlavné sociálne platformy (Instagram, Facebook, LinkedIn, Youtube, TikTok)
  • Viem zastrešiť pozíciu marketingového manažéra vo vašej spoločnosti
  • Komplexné vytváranie obsahu vrátane postov, stories, reels a plánov
  • Efektívne marketingové kampane na sociálnych sieťach
  • Precízne reportovanie a analýzy výsledkov
  • Light grafický dizajn a vizuálna kreativita
  • Influencer marketing, PR a copywriting
  • Email marketing, tvorba produktových textov a nastavovanie kampaní vo Facebook Manageri

Záver:

Moja najväčšia prednosť? Úprimnosť a pozitívny prístup ku každej výzve. Som presvedčený, že vzdelávanie a adaptácia sú kľúčom k úspechu v rýchlo meniacej sa marketingovej krajine.

Ak hľadáte experta, ktorý dokáže zastrešiť váš marketing s precíznosťou a kreativitou, ste na správnom mieste. Som tu, aby som vám pomohol dosiahnuť vaše obchodné ciele s nadšením a odbornosťou.

Vzdelanie

Magisterský titul z odboru žurnalistika.

Portfólio

Pracoval som 2 roky ako marketingový manažér pre značku ZEEN by Roal
@zeencollagen @zeenworldslovakia @zeencollagenindonesia

Tvorím blogové články pre danú značku aj PR články do médii
Mám klienta z oblastí realít a financii - ktorému tvorím obsah do blogových článkov a taktiež na sociálne siete - nitrianskarealitnakancelaria.sk
@nitrianska_rk
Spravoval som sociálne siete značke @factorywtf

TVORIL SOM emailový marketing pre značku PUREA

Ocenenia, certifikáty

Digital media campus certifikát.

Adrián Bak 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info