Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Mário kravčák

Grafický dizajnér, UI/UX dizajnér

Hodinovka: 515

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 06.04.2023

DizajnériAnimationApp DesignArt DirectionBrand DesignDTPDigital Product DesignGraphic DesignIdeamakingIllustrationMotion DesignPhoto/VideoUIUXVideo EditingWeb Design

Volám sa Mário Kravčák mám vyštudovanú grafiku a celkovo sa grafickému dizajnu a ui/ux dizajnu venujem 9 rokov. Mám skúsenoti pracovať v grafických programoch od Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign…) Čo sa týka web dizajnu pracujem vo Figme a v Adobe XD, viem pracovať aj vo Worldpresse. Viem vytvoriť logo na mieru, firemnú identitu, Web dizajn a dizajn mobilných aplikácií. Viem kvalitne a efektívne komunikovať s klientom.

Portfólio

Čo sa týka grafiky na tlač tak grafiku viem pripraiť úplne od základu čiže vytvoriť dizajn a nastaviť danný produkt do tlače.

Mám skúsenosti s online marketingom približne 5 rokov. Pracoval som v reklamnej agentúre. náplňou práce bola tvorba grafických výstupov na sociálne siete čiže vytváral som príspevky na Facebook a Inastagram. Venoval som sa aj správe účtov na FB a IG a nastavoval som kampane pre klientov.

Mám skúsenosť s tvorbou analýzy pre zákazníkov, skúsenosti s online marketingom.
Nasadzovanie úvodných implementácií produktu.

Rýchlo a rád sa učím nové veci. Mám dobre organizačné schopnosti mám rád vo veciach poriadok. Prácu, ktorú robím robím dosť precízne a potrpím si na tom aby bola dobre odvedená z mojej strany.

Spolupráca s ďalšími skúsenými odborníkmi v oblasti softvérového vývoja
zodpovednosť za vzdelávanie nových členov tímuzodpovednosť za vytváranie.

Mám niekoľko ročnú prax s vytváraním, nastavovaním a riadením facebookových a instagramových kampaní.