Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Monika Repáčová

Grafický dizajn, Správa sociálnych sietí a E-mail marketing

Hodinovka: 1030

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 18.08.2023

DizajnériGraphic DesignCopywritingE-mail MarketingFacebook Business ManagerGoogle Search ConsoleSocial MediaContent Marketing

Ahojte 🤗 v krátkosti by som sa Vám chcem predstaviť.
Už niekoľko rokov, približne od 17, sa nielen popri štúdiu (SŠ/VŠ), ale aj predchádzajúcich prácach venujem grafike, či už tvorbe príspevkov/príbehov na sociálne siete (Instagram/Facebook) alebo tlačovej grafike (letáky, vizitky, polepy, samolepky, tričká, perá a iné).
Posledné dva roky pracujem pre firmu ČistáVoda (SK/CZ), kde sa mesačne starám o grafické spracovanie a plánovanie content plánu na sociálne siete, e-maily ku rôznym kampaniam a newsletter-e za každý mesiac, ktoré vytváram v Mailchimpe. Taktiež graficky pripravujem vizuály pre kampane na konkrétne produkty alebo zľavy, ktoré prebiehajú na eshope.
Skúsenosti mám aj so správou daného eshopu, kde pridávam nové produkty, články a vytváram rôzne databázy zákazníkov ako podklad pre špecifické mailové kampane. Okrem toho ku každému príspevku, emailu alebo kampani pripravujem aj príslušný text s kľúčovými slovami pre SEO.
Popri štúdiu a práci mám ešte vlastných zákazníkov, ktorým taktiež pripravujem príspevky na sociálne siete (grafické spracovanie + plánovanie) alebo spracovávam rôzne tlačoviny, pre ktoré zabezpečujem aj tlač a doručenie.

Vzdelanie

Na vysokej škole študujem odbor Elektronický obchod a manažment, kde sa učím nielen tvorbu webových stránok prostrednictvom WordPress-u, ale aj marketing a manažovanie 😇 V predchádzajúcom roku som mala možnosť nahliadnúť do sveta programovania, kde bolo mojím výstupom SVG pohyblivá pohľadnica a grafická tvorba bannerov na webovú stránku pre školský projekt.

Portfólio

Pre nahliadnutie do mojej graficke tvorby klikni na následujúci link 👉 https://drive.google.com/drive/folders/1uJVoMwsJhvN9fHCyc_JjVB4fhQhKwc2n?usp=sharing

Avšak skoro 90% mojej práce uverejňujem na mojom instagramovom účte, kde mám jednotlivé spolupráce rozdelené do príslušných uložených príbehov 👉 www.instagram.com/monikarepacova/

Ocenenia, certifikáty

Aktuálne pracujem pre firmu ČistáVoda, ktorá pôsobí na SK a CZ trhu. Už skoro dva roky sa starám nielen o grafické spracovanie content plánu, ale aj jeho následovné plánovanie. Taktiež na mesačnej báze spracovávam emaily v Mailchimp-e. Na túto spoluprácu som veľmi hrdá, pretože mi priniesla mnohé skúsenosti a vo viacerých veciach, najmä v grafickom smere ma posunula na iné miesto.
👉 www.facebook.com/cistavodaslovensko
👉 www.instagram.com/cistavoda.sk/