Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Patrik Novotny

Grafický dizajnér

Hodinovka: 2530

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 20.01.2024

Dizajnéri3DAnimationBrand DesignCreative DirectionDTPFilmGraphic DesignIllustrationInterior DesignMotion DesignPhoto/VideoVideo Editing

Už, ako malý chlapec som si rád kreslil. Okrem hrdinov z komixov /v čase môjho detstva ste sa ku komixu nedostali tak ľahko ako dnes, vlastne všetko bolo ináč. Nebol internet: 0/ som si najradšej kreslil logá svetových športových podujatí ako MS v hokeji alebo futbale, maskotov olympijských hier a podobne. Neskôr to boli logá svetových rockových skupín. Keď som končil strednú školu so spolužiakom sme pre našu triedu pripravili maturitné tablo a dostal som svoju prvú grafickú zákazku - maturitné oznámenie. Potom som chvíľu striedal prácu. Začala éra voľného tu a podnikavcom sa začalo dariť. Niektorým až tak, že to neuniesli a doslova u horeli. Alebo vyhoreli? Časom si ma dizajn znova našiel. Ozval sa my spolužiak, s ktorým sme robilo to maturitné tablo, že či nechcem pracovať v televízii. OK skúsme to. Nevedel som ani, ako sa zapína počítač a o Photoshope som ešte, ani nepočul. Dostal som knihu, aby som sa to naučil. Aaaa naučil som sa to. A tak to vlastne fungujem dodnes. Čo neviem, to sa naučím. Internet je plného vzdelávacieho materiálu. Už je to skoro 25 rokov, čo som prvýkrát otvoril Photoshop. A otváram ho denne. Samozrejme k tomu pribudlo niekoľko ďalších super programov, ktoré denne otváram a používam ich k mojej práci. After Effects, Ilustrator, InDesign, Premiere Pro, Cinema4D. Niektoré nie tak často, 3D Max. Ale hlavné je, že stále sa mám, čo učiť.

Vzdelanie

Mám ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou na SOU elektrotechnickom v Prešove.

Od vtedy som zmaturoval snáď stokrát. Život je jedna maturita za druhou. Dnes sa niečo naučíš a zajtra môžeš začať odznova. Skúsenosti sa hromadia už ich len použiť.

Portfólio

Moje portfólio je portfóliom spoločnosti Elaia www.elaia.sk
Pre túto spoločnosť so pracoval posledných takmer 20 rokov. A je len málo projektov tejto spoločnosti na ktorom by som nepriložil ruku k dielu. Či už to bol storyboard, návrh loga, prezentácia, plagát, billboard, brožúra, leták, strih videa, motion grafika, VFX a niekedy všetko. Vždy som dal do projektu to najlepšie čo som v danej chvíli mohol dať. Klientela bola bohatá. Od nadácií po korporácie. Verím že dalším klientom budeš ty.