Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Martin Nemec

Full Stack Web Developer

Hodinovka: 3550

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 24.05.2021

DeveloperiAccount ManagementAdminApp DesignBackendSales/Business DevelopmentCustomer SupportDatabaseE-mail MarketingEnglishFacebook Business ManagerFrontendFull-StackGoogle AnalyticsGoogle Tag ManagerGraphic DesignJavaScriptLaravelLinkbuildingLinuxMicrosoft ExcelNode.jsPHPPPCPRPhoto/VideoProject ManagementSEOSocial MediaUXUIVue.jsWeb DesignIT Project Management

Počas štúdia na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave som sa vo voľnom čase venoval správe internátnej siete. Vďaka tomu som sa dostal bližšie k technológiam. Bolo skutočne z čoho vyberať no vybral som sa cestou webových aplikácii, ktoré ma zaujali najviac.

Popri inžinierskom stupni štúdia som začcal pracovať ako PHP developer. Pracoval som na viacerých webových projektoch pre širšiu škálu klientov a poskytoval vývoj PHP, HTML, CSS, JS. Získal som zručnosti v oblasti projektového a časového manažmentu ako aj schopnosť komunikovať s členmi tímu a klientami. Porozumel som dôležitosti doržiavania stanovených cieľov a termínov. Po úspešnom ukončení štúdia (2017) som nastúpil ako Web Developer.

Programujem pretože ma programovanie baví. :)

Vzdelanie

  • Slovenská technická univerzita v Bratislave

Portfólio

https://mnemec.sk
https://fst.sk
https://misosport.sk
https://mamaaja.sk
https://forbspro.sk
https://bratislavainteriery.sk
https://sportovecmestazvolen.sk

-- mnohe ine