Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Jakub Pavlovčík

Front-end developer, Woocommerce & Wordpress developer, weby & eshopy

Hodinovka: 1050

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 04.04.2024

DeveloperiAdminDatabaseE-mail MarketingEnglishExponeaUIWeb DesignWooCommerceWordPress

Som plný nadšenia, organizovaný a spoľahlivý webový programátor s 8-ročnými skúsenosťami v oblasti programovania v rámci Wordpresse a Woocommerce. Svoje bohaté agentúrne skúsenosti ponúkam za cenové podmienky freelancerov!

Po dobu približne 5 rokov som pracoval ako freelancer. V súčasnosti som znova voľnomyseľný a zaoberám sa správou niekoľkých webových stránok postavených na Wordpresse.
Disponujem množstvom referencií, avšak kvôli rôznym zmluvám a dohodám nemôžem ich zverejňovať. S radosťou ich poskytnem na vyžiadanie.

Moje skúsenosti zahŕňajú predovšetkým programovanie webových riešení na mieru v rámci Wordpresse a Woocommerce, ako aj programovanie v PHP a Javascripte.
Od roku 2016 poskytujem komplexné služby v oblasti tvorby a správy webových stránok, eshopov, technického SEO, konzultácií týkajúcich sa webových stránok a poradenstvo v oblasti e-commerce.

Vďaka skúsenostiam v ďalších oblastiach, ako je webdizajn, online marketing, SEO, e-commerce a riadenie projektov, som schopný pokryť komplexne rôzne projekty – od tých menších po väčšie.

Teším sa na možnú spoluprácu s Vami! 🙂

Vzdelanie

Mám za sebou iba strednú školu s maturitou.