Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Tomáš Bokor

Creative director, šéfeditor, redaktor, fotograf & maliar

Hodinovka: 15100

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 03.02.2024

KreatívciArt DirectionCreative DirectionEnglishFilmGraphic DesignIdeamakingIllustrationPhoto/VideoRedactorWeb Design

Volám sa Tomáš Bokor, študoval som fotku a maľbu na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Profesionálne fotím vyše 13 rokov. V minulosti som fotil pre vydavateľský dom Ringier, tlačovú agentúru SITA a v rokoch 2014 až 2023 som pôsobil ako oficiálny fotograf Ministerstva zahraničných vecí slovenskej republiky (www.flickr.com/photos/mzvsr/albums). Pri tom som aktívne fotil divadlo, portréty, eventy, atď.

V rokoch 2021 - 2023 som viedol magazín Art.Ex o kultúrnej diplomacií, ktorého obsahovú koncepciu a vizuál som vytvoril. Jedno z čísiel Vám posielam ako ukážku tu v prílohe ako PDF. Zbytok nájdete na linke - (www.mzv.sk/art.ex).

V súčasnosti sa stále aktívne venujem maľbe a vystavujem no hľadám prácu, ktorá by mi sadla. Váš inzerát ma zaujal, pretože je to niečo, čo v súčasnosti hľadám a mohlo by to byť niečo pre mňa. Myslím si, že kvalita mojej práce a skúsenosti v rôznych odvetviach umenia či médií by mohla byť prínosom. Budem rád ak posúdite sami aj podľa môjho portfólia na (www.bokortom.com).

Vzdelanie

VŠVU - Bc. Fotografia, Mgr.Art. Maľba

Portfólio

https://www.bokortom.com

Ocenenia, certifikáty

Strabag Artaward International 2021 - shortlist - Vo výbere 60 umelcov z celkového počtu prihlásených 960 v strednej európe.