Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Tomáš Meravý

Grafický dizajnér

Hodinovka: 1520

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 03.11.2022

DizajnériAccount ManagementApp DesignArt DirectionB2B MarketingBrand DesignConsultingContent MarketingCopywritingCreative DirectionDTPDigital Product DesignE-mail MarketingEnglishFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsGraphic DesignIdeamakingIllustrationLinkbuildingMarketing ManagementMediaPHPPRPhoto/VideoPythonSocial MediaStrategyTikTokUIUXWeb DesignWordPress

Som ambiciózny Grafický dizajnér a Ilustrátor so štúdiami v marketingu a tlači, ktorému nechýba optimizmus a tímový duch. Už od malička som miloval umenie a to ma postupne priviedlo k vizuálnemu dizajnu a marketingu. Do každej svojej práce dávam svoje všetko a snažím sa vytvárať hodnotné a zapamätatelné projekty nehľadiac či sa jedná o osobnú prácu alebo prácu pre klienta. Zaujímam sa najmä o tlač a 2D vizualizácie ako tvorenie identity a prípravu marketingových podkladov.

Čo môžem teda urobiť pre teba a tvoju firmu 🤔?

  • UI/UX dizajn

  • UX je zážitok. Navrhnem vám dizajn, ktorý je kreatívny a dáva ohľad na potreby návštevníka a cieľovej skupiny na ktorú vaša firma pôsobí.

  • Tvorba loga

  • Potrebujete upútať pozornosť? Logo je základom všetkého. Kontaktujte ma a spolu cez moju kreativitu a vašu víziu dajme veci do pohybu.

  • Brandová identita

  • Každá úspešná firma potrebuje komplexnú firemnú identitu, bez ohľadu na to, či vaša
    firma na trh iba prichádza alebo ste dlhoročným podnikateľom. Vyhotovím vám identitu, ktorá upúta pozornosť a poslúži na bezproblémovú prezentáciu vašej firmy.

  • Marketing

  • Marketing vám umožní byť bližšie k zákazníkovi a vašej cieľovej skupine. Pre vašu firmu pripravím kreatívnu stratégiu ktorá vám pomôže rásť.

Vzdelanie

Vyštudoval som odbor Grafik digitálnych medií na Strednej odbornej škole technickej v Dubnici nad Váhom. Štúdium som ukončil s maturitným vysvedčením a výučným listom 🤓.

Portfólio

Moje portfólio a viac o tom ako pracujem nájdete na 👉 https://tomas-meravy.webflow.io/