Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Ivana Škrabáková

Digital marketing

Hodinovka: 1030

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 21.08.2023

MarketériSocial MediaContent MarketingMarket Research/AnalysisTikTokSEOE-mail MarketingStrategyEnglishMicrosoft ExcelCopywritingPhoto/Video

Som absolventka vysokoškolského štúdia so zameraním na marketing, s dôrazom na digitálny marketing. Svoje skúsenosti som nabrala počas nedávnej stáže v oblasti digitálneho marketingu, kde som mala možnosť aktívne sa podieľať na tvorbe obsahu pre sociálne siete, emailový marketing a vytváranie stratégií na zvýšenie povedomia o značke.

S osobitným záujmom sa venujem tvorbe pútavých príspevkov pre sociálne siete a tvorbe komplexných stratégií. Verím, že každý príspevok môže mať hlbší zmysel a prispieť k budovaniu silného vzťahu so zákazníkmi. Taktiež mám skúsenosti s copywritingom, kde sa snažím vytvárať texty, ktoré nielen informujú, ale aj presvedčujú a zanechávajú dojem.

S týmto vám môžem pomôcť:

✅ Copywriting článkov a príspevkov
✅ Tvorba komunikačnej stratégie na sociálne siete
✅ Tvorba obsahu na sociálne siete (Instagram, LinkedIn, Tiktok)
✅ Tvorba content plánov
✅ Report

Moje cieľom je neustále sa zdokonaľovať a prispievať k úspechu mojich klientov. Som otvorená novým výzvam a teším sa na spoluprácu na projektách, ktoré umožnia uplatniť moje schopnosti a kreativitu. Ak hľadáte odborníka na digitálny marketing, tvorbu obsahu alebo stratégie, neváhajte ma kontaktovať.

Vzdelanie

Absolventka International Business Academy (IBA) v Dánsku
Zameranie: Marketing management, Digitálny marketing

Ocenenia, certifikáty

Google - Fundamentals of digital marketing