Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Barbara Tatranský Denciová

🚀 Kreatívny tvorca obsahu a profesionálny správca sociálnych sietí

Hodinovka: 2050

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 17.10.2023

MarketériAccount ManagementContent MarketingCopywritingEnglishFacebook Business ManagerGermanIdeamakingMarketing ManagementSocial MediaTikTokUkraine positive 🇺🇦Video Editing

Chcete svoje sociálne siete naplniť jedinečným obsahom, ktorý osloví vaše publikum a posilní značku? Som tu, aby som vám pomohla!

Čo vám môžem ponúknuť:

📹 Kreatívny obsah na sociálne siete: Krátke videá hýbu svetom. Vytvorím vám Reels, Tik tok, Stories, či Youtube shorts, tak aby zaujali vaše publikum a generovali pozitívnu odozvu.

👨‍💼 Social Media Management: Váš obsah nebude sedieť v kúte! Pomôžem vám so spravovaním vašich účtov na sociálnych sieťach, budem monitorovať ich vývoj a robiť strategické kroky, aby som pre vašu značku získala tie najlepšie výsledky.

💯 Autentický štýl komunikácie: Verím, že autentickosť a dôveryhodnosť sú kľúčové pre úspech na sociálnych sieťach. Budem komunikovať v štýle, ktorý bude zodpovedať vašej značke a osloví vašu cieľovú skupinu.

📸 Obsah, s ktorým sa zákazník stotožní: Viem, že profesionálne videá, fotografie a grafiky môžu byť skvelé, ale sú často neprirodzené a ľudia sa s nimi nevedia stotožniť. Som stúpencom unikátneho organického obsahu, ktorý osloví a zaujme potenciálneho klienta.

🌱 Unikátny organický obsah: Každý projekt je pre mňa novou výzvou. A originalita je pre mňa na prvom mieste. Vytváram obsah, ktorý vám pomôže vyniknúť a budovať vernosť vašich sledovateľov.

📦 Váš tovar = Moja kreativita: Pošlite mi váš produkt alebo predstavte svoju službu, a ja vám vytvorím obsah, ktorý bude presne zapadať do vášho odvetvia.

Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže s obsahom a správou sociálnych sietí, som tu, aby som vám pomohla. Spojte sa s mojou kreativitou a uvidíte, ako sa vaša značka dostane na ďalšiu úroveň.

Kontaktujte ma a spoločne vytvoríme niečo úžasné!

Vzdelanie

Som držiteľkou magisterského titulu v odbore Estetika, čo mi poskytuje hlbšie porozumenie estetickým prvkom a princípom pre tvorbu obsahu.

Portfólio

Do môjho portfólia patrí práca s:
🙏 Neziskovým sektorom napr. Tabačka Kulturfabrik, Slam Poetry SK
😎 Globálnymi značkami napr. Zalando, 4F, Levis
🌟 Lokálnymi značkami napr. Maison Vindt