Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Nedostupný

Dominika Čupková

🦕 Multidisciplinary storyteller

Hodinovka: 35100

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 29.01.2021

Kreatívci
Machine LearningPythonCopywritingIdeamakingStrategyEnglishUXContent MarketingProject Management...
Machine LearningPythonCopywritingIdeamakingStrategyEnglishUXContent MarketingProject ManagementCreative DirectionArt Direction

Multidisciplinary storyteller - prepájam AI, dizajn, marketing a tech. Vediem komunikáciu pre globálnu platformu AIxDESIGN. Som doktorandkou na VŠVU/AFAD, kde skúmam prienik medzi AI a dizajnom. Naposledy som dlhodobo robila PR & marketing pre Východoslovenskú galériu, kde som zastrešovala všetko, čo táto pozícia kedy môže zastrešovať. Minulý mesiac sme dali von kampaň pre nový produkt, ktorá spojila AI a umenie. Pre Slovenskú národnú galériu som ideovala a točila videá do novej appky. Som spoluzakladateľkou platformy Ladies, Wine & Design Slovensko.

Som tu pre všetky vaše projekty, od ktorých chcete niečo viac - divné, inovatívne, ľudské, neľudské, neočakávané. Možno ani neviete presne, že čo. Adaptujem sa rýchlo na nové prostredia, neustále sa učím a mám za cieľ každý deň zjesť aspoň jedno ovocie. Baví ma spolupracovať s ďalšími šikovnými ľudmi. Rada píšem.

Vzdelanie

Moje formálne vzdelanie patrí čisto techu - bola som visiting research fellow na Novom Zélande, dva roky som skúšala robiť PhD v AI - nebolo to pre mňa, no dalo mi to mnoho. Vychodila som výšku v odbore Inteligentné systémy a predtým v Kybernetike. Počas výšky som využila každú možnosť odísť a vidieť niečo iné ako to, na čo som zvyknutá. Pol roka vo Fínsku v úžasnom školskom systéme a rok v Portugalsku na najfancy tech univerzite v Lisabone.

Neformálne sa vzdelávam vo všetkom možnom - od tvorby dokumentárnych filmov cez psychológiu a sociológiu, portugalčinu až po UX alebo čokoľvek ma zaujme. Všetky veci, čo sa učím končia v grandióznej skladačke mojej hlavy. Pomáha mi to generovať super nápady. Učím sa každou novou prácou a zákazkou. Učím sa každý deň a budem sa učiť až kým mi mozog nevypovedá službu.

Portfólio

Môj posledný showreel a cv pozeraj tu
http://thedominica.notion.site

Ocenenia, certifikáty

Ešte počas školy som bola CISCO školiteľkou pre Big Data & Analytics, takže dát sa nebojím. Počas toho ma vybrali ako účastníčku polročného DesignLabu, ktorý viedol Martin Jenča z Milku. V búrlivom období po odchode z PhD cesty som bola vybraná na umeleckú rezidenciu od CIKE, kde som prepájala AI a dizajn. Urobila som si aj digitálnomarketingový kurz od Googlu, ten čo všetci.