Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Anna Ondíková

Copywriter/Ideamaker

Hodinovka: 1550

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 11.04.2024

KreatívciOffice Manager/AssistantHRLeadership/ManagementProject ManagementMicrosoft ExcelB2B MarketingConsultingContent MarketingEventSocial MediaCopywritingWeb DesignDigital Product DesignIT Project ManagementScrum MasterProofreadingIdeamaking

Ahoj. Moje meno je Anna Ondíková.

Vyštudovala som SPgŠ v Levoči. Rok som pracovala ako učiteľka v MŠ v Smolníckej Hute. Po roku som išla študovať do Košíc odbor Hospodárska informatika na TUKE na Fakulte elektrotechniky a informatiky. Počas vysokej školy som pracovala ako čašníčka v kaviarni.

Po škole som si založila živnosť a pracovala pre rodinnú firmu s partnerom. Mám bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi, vedením, pracovaním v tíme, ale aj samostatne.

Pôsobila som na rôznych projektoch od začiatku do konca, od kreovania až po realizáciu, zavedenie medzi ľudí, predstavenie, predaj.

Mám skúsenosti s vedením prednášok pre jednotlivcov, ale aj väčšie skupiny ľudí, okrem toho mám skúseností aj s písaním textov do časopisu, kníh, web stránok.

Zastrešovala som práce od zberu dát, ich prípravu pre grafikov a sádzačov kníh až po komunikáciu s tlačiarňou a dohľadom nad celým vydaním publikácií. Pracovala som na vytvorení webov a ich napĺňaní.

Pracujem ako učiteľka v Súkromnej materskej škole, ktorá sa špecializuje na inklúziu. Momentálne som na materskej dovolenke a venujem sa online marketingu, online kurzom a koučovaniu.

Za celý môj doposiaľ nádherný život som získala mnoho pracovných skúseností. Čo neviem, to sa rýchlo naučím. Mám rada ľudí a rada pomáham tým, ktorí to potrebujú. Snažím sa neustále vzdelávať, osobnostný rozvoj je pre mňa dôležitý. Pozerám sa na svet pozitívne a s láskou.

Vzdelanie

2000 - 2004 Učiteľstvo MŠ a vychovávateľstvo

SPgŠ Levoča

2006 - 2010 Hospodárska Informatika

Technická Univerzita v Košiciach

Portfólio

Pracovala som na projektoch:

cognac-encyclopedia.com

konakova-encyklopedia.sk

cognac-embassy.com

cognacinfo.com

icogna.com

Venujem sa aj svojim vlastným témam:

https://anna-ondikova.mstrpages.com/domov

https://anna-ondikova.app.mentortools.com/admin

Ocenenia, certifikáty

Psychophonetics Foundation s.r.o. - Certifikát v osobnostnom a profesnom rozvoji - Stres manažment a komunikačné zručnosti.

Inšpirácia o.z. - Komunikácia s deťmi v triede: naučme deti mať radi učenie a nebáť sa chýb.

Inšpirácia o.z. - Pedagogická diagnostika. Poznávame rozvoj dieťaťa v prostredí edukačných aktivít v prostredí materskej školy.