Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Martin Cesnek

Motion designer

Hodinovka: 1020

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 14.06.2022

Dizajnéri3DAnimationBrand DesignGraphic DesignIllustrationMotion Design

Zdravím,
som motion grafik, grafický dizajnér a animátor so všestrannými skúsenosťami v oblasti dizajnu a animácie či už v 2D, alebo 3D prostredí. Rád kúzlim v programoch ako Adobe After Effects, Photoshop, Illustrator, Premiere či blender, v ktorých sa cítim doma. Mám aj nejaké skúsenosti s programom Cinema 4D.

Čo sa týka skúseností, tak tie mám hlavne s pohyblivou grafikou, vizualizáciou produktov, 3d modelovaním, logo animáciou, animovaním elementov a postáv či už frame by frame technikou, alebo prostredníctvom pluginu Duik bassel v After Effektoch. Považujem sa za pomerne univerzálneho pracanta a verím, že sa postupne vypracujem a splním si svoje skromné sny. Je ich veľa, no najvačším bude asi vytvorenie vlastného animovaného seriálu.

Mimo práce som pohodový chalan, ktorý sa snaží vidieť všade to dobré a brať život s humorom. Moja srdcovka sú filmy a hudba, ktorú si po večeroch viac či menej úspešne produkujem.

Vzdelanie

Mám vyštudované 8-ročné Gymnázium Jozefa Lettricha v Martine. Následne moje kroky smerovali do Trnavy, kde som nedávno získal titul Mgr. na fakulte Masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda.

Portfólio

Počas štúdia na vysokej škole som spolupracoval na neziskových projektoch ako Speakers či Hybaj voliť, kde som tvoril minimalistické grafické vizuály, predovšetkým motion grafiky. Chvíľu na to som začal pracovať pre klientov ako Millo alebo Perfino, kde som tvoril videá propagačného charakteru cielené na sociálne siete.

Pred rokom či dvomi som sa rozhodol začať pracovať ako freelancer a za to obdobie som stihol spolupracovať na širokej škále projektov pre klientov ako česka Sazka, herné štúdio Immersive Division, Spišskú pálenicu Original Spišská Kosher, alebo projekt pre deti Tárajko a Popletajka.

https://martincesnek.myportfolio.com

Ocenenia, certifikáty

Popri strednej a vysokej škole som absolvoval niekoľko kurzov, medzi ktoré patria projekty ako Komprax od Iuventy, slúziaci na neformálne vzdelávanie a rozvoj mládeže, či anglickú jazykovú školu Oxford, ktorá vyučovala pomocou callanovej metódy.