Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Jozef Slaný

Wordpress Developer

Hodinovka: 2025

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 19.04.2023

DeveloperiFrontendWooCommerceWordPressNo-codeDigital Product DesignVideo EditingContent MarketingConsultingSEOLinkbuildingEnglishCustomer SupportAudioIdeamaking

Kamarát mi raz povedal že som taký Jack of all trades. Skúšal som rôzne oblasti no v žiadnej nie som expert. V roku 2016 som dostal crazy nápad robiť Speed dating. Prvý web som si urobil vo Webnode. Neskôr som si zistil že je to veľmi obmedzené tak som "naštval" a urobil som druhú verziu vo Wodpresse. Na môj nový web ale nikto nechodil. Kedže som nemal peňazí nazvyš na reklamu zaujalo ma SEO. Asi po roku sa dostavili výsledky. Na niektoré témy som bol na prvých priečkach.

Neskôr vznikli ešte dve verzie webstránky. V roku 2018 som si vyskúšal mimoškoleské vzdelávanie dospelých. S čiastočnými úspechmi občas aj učím doteraz. Počas covidu som "nudil" a začal som učiť publikovanie kníh cez Amazon. Výsledky sa dostavali až po vyše roku. Medzitým som sa ešte naučil strihať videá v Davinci Resolve a upravovať jednoduché mockapy v Photoshope.

To je nateraz všetko o mne. Ak som ťa zaujal som otvorený spoznávaniu nových ľudí!

Vzdelanie

  • Google digitálna garáž
  • SEO kurz od SEM-rush
  • Neverbálna komnukácia - kurz od Vanessa Van Edwards
  • Psychológia popularity - kurz Coursera

Portfólio

Moja aktuálna webstránka:

https://www.genedu.sk

Moja (ne)úspečná zoznamka:

https://www.raketoverande.eu