Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Patrik Schweighofer

SEO Špecialista

Hodinovka: 2040

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 08.05.2024

MarketériSEOStrategyLinkbuildingMarket Research/AnalysisGoogle Tag ManagerGoogle AnalyticsGoogle Search ConsoleContent MarketingConsultingAIEnglishUX

Marketingu som sa začal venovať už univerzite, kedy som si vyskúšal viacero pozícií a aktivít od social media až po project managera v rôznych agentúrach. Po štúdiu som zakotvil v agentúre Visibility, kde som sa začal naplno venovať optimalizácií pre vyhľadávače, resp., SEO .

Vo voľnom čase ma najčastejšie nájdete na športovisku, výletoch alebo na vandrovke s mojím psom 🐺 ktorý ma sprevádza už 3 roky a pusteným podcastom v jednom uchu.

V rámci spolupráce viem pomôcť s viacerými aktivitami:

✔️ Analýza kľúčových slov - Vypracujem analýzu kľúčových slov, kde zhodnotíme aktuálne situáciu a priestor pre dobré pozície vo vyhľadávači na nové slovné spojenia.

✔️ SEO audit - Spolu s analýzou kľúčových slov je audit základným dokumentom, kde analyzujem vašu stránku z technickej a obsahovej stránky. Súčasťou auditu budú aj konkrétne návrhy pre zlepšenie vášho webu z SEO hľadiska.

✔️ Redakčný kalendár - Nakoľko je obsah kráľ, tak kvalitný redakčný kalendár je potrebný pre úspešný blog a dobrú návštevnosť. Podľa analýzy kľúčových slov a konkurencie, navrhnem témy na články, ktoré majú v potenciál priniesť množstvo návštevníkov. V redakčnom kalendári zastreším zadanie pre copywritera a ich následnú kontrolu či úpravy. Články môžem konzultovať s Vašim copywriterom ak bude potrebné.

✔️ Návrh alebo úprava štruktúry webu - Najčastejšie potrebné pri nových weboch alebo redizajne. Pri návrhu pracujem primárne s analýzou kľúčových slov a analýzou konkurencie, kedy vypracujem optimálne riešenie pre veľkosť a hladanosť vo vašom segmente.

✔️ SEO stratégia - Na základe analýzy kľúčových slov a SEO auditu navrhnem stratégiu podľa vašich potrieb a cieľov.

✔️ Analýza konkurencie - Analýza technického a obsahového stavu konkurencie. V analýze sa pozrieme na kľúčové slová, technický stav webu a iné...

✔️ Odstránenie jednorazových problémov - Konzultácia alebo navrhnutie riešenia pre jednorazové známe problémy. Napríklad nízka indexácia, prepady pozícií a iné.

✔️ Lokálne SEO - Pokiaľ vlastníte predajne či kamenné pobočky, navrhnem optimalizáciu Vášho GMB profilu alebo založím váš profil podľa best practices.

Pri akomkoľvek zadaní je cena aj deadline pevný a nemusíte sa obávať o zmeny z mojej strany.

Vzdelanie

Ako som písal vyššie, môj vzťah k marketingu začal už na univerzite. Pre moje štúdium som si vybral zahraničie, konkrétne Dánske mestá Kolding a Aalborg, kde som strávil 4 roky, počas ktorých som absolvoval viacero stáží a zúčastnil rôznych medzinárodných projektov. Práve štúdium v Dánsku ma však naučilo pozerať sa na veci s nadhľadom a nebáť sa pýtať správne otázky, či vedieť vyhľadať a aplikovať nové znalosti.

Portfólio

Na rôznych projektoch som pracoval ako freelancer, alebo aj popri práci v agentúre. Väčšina mojich projektov sa odohrávala v segmente B2C, avšak mám skúsenosti aj s zložitejším B2B segmentom.

V prípade záujme vám rád pošlem konkrétne referencie.