Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Katarína Gertli

Grafička, fotografka, všehotypu obrázkárka. + social media

Hodinovka: 1025

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 26.04.2024

KreatívciCopywritingPhoto/VideoGraphic DesignAnimationIllustrationSocial MediaEnglishProofreading

Ahojte!

Volám sa Katka, študujem grafiku na Akadémii Výtvarných Umení v Poľsku, v Krakove. Okrem šikovných rúk mi to aj celkom ide s cudzými rečami. 🇬🇧🇵🇱🇩🇪 (áno, robila som aj preklady – anglicko-slovenský)

🖍️ Grafický dizajn ma neskutočne baví, rada sa v ňom zlepšujem, učím sa nové triky a skratky v programoch Adobe, sledujem súčasné trendy. Môj favorit je jednoznačne editorial, ale rada tvorím aj plagáty. No a ilustrácia, logá, to je láska. Nemôžem sa dočkať, až budem mať priestor ponoriť sa aj do sféry web-designu!

🎬 Video editing prišiel nejako prirodzene, pri tvorení krátkych animákov. Aktuálne pracujem s AfterEffects alebo PremierePro. Od profíka mám síce ďaleko, no zobrať raw materiál a premeniť ho na krátky film je príjemná činnosť. Fotenie a obsluha fotoaparátu (digital aj analóg) a následná úprava/retuše fotiek sú tiež v ponuke. 📸

🧠 Skúsenosti zbieram najmä v škole, no drobné vizuálny na instagram som začala robiť už na strednej. Bez problémov pripravým balíček feedov, letáčikov, plagátov, bannerov… čo treba.

🐛 S copywritingom zatiaľ skúsenosti nemám, ale je to jednoznačne jedna z vecí, ktoré by som sa chcela naučiť!

Vzdelanie

Po maturite na bilingválnom gymnázium (anglicko-slovenské) mi cudzích jazykov nestačilo a presťahovala som sa do Krakova, kde študujem na odbore grafiky na ASP Jana Matejki.

Portfólio

Všetko podstatné je na mojom profile Behance 😇

Ocenenia, certifikáty

Cambridge CAE na úrovni C2 🤓