Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Klaudia Petrakova

Dizajnérka a marketérka v jednom

Hodinovka: 712

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 28.02.2023

Dizajnéri3DArt DirectionContent MarketingCopywritingDigital Product DesignE-mail MarketingEnglishEventFacebook Business ManagerGraphic DesignIdeamakingIllustrationMediaMotion DesignSocial Media

Ahoj, som Klaudia a mám 23 rokov. Momentálne sa najčastejšie nachádzam v Zlíne, s krásnou architektúrou. Byť obklopená tehlou sa mi veľmi páči. Rada obdivujem krásnu architektúru, či umenie všetkého druhu. Vo voľnom čase sa snažím kultúrne vyžiť v galérií, na SLAME alebo na nejakej párty. Notebook nosím stále so sebou, a práca na ňom mi veľmi vyhovuje. Často su platím kurzy, ktoré rozvíjaju moje skills v grafických programoch, alebo si návody hľadám na internete. Pred nedávnom som začala aj tetovať a vytvárať vlastné návrhy. Som veľmi kreatívna osôbka, ktorá vždy príde so skvelým nápadom. 👌

Vzdelanie

Svoje maturitné vzdelanie som ukončila na umeleckej strednej škole v odbore propagačná grafika, tu som nabrala všetky potrebné skills v grafických programoch, kreatívnom myslení. Následne som sa rozhodla študovat marketingovú komunikáciu a reklamu na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre, kde som nabrala skúsenosti v tvorbe projektov, ich vizuáloch a plánovaní stratégií. Popri škole ma začala baviť nezriadovaná kultúra, a rozhodla som sa svojho magistra dokončit na odbore umelecký manažment na Univerzite Tomáše Bati v Zlíne. Tu sa učím manažerskému skillu a tvoreniu kultúrnych podujatí. V budúcnosti mám záujem aj o doktorandské štúdium. V škole som veľmi rada a vždy som mala akademický drive.

Portfólio

Projekt na ktorý som najviac pyšná je určite internetový maloobchod Tajina. Moja známa ma oslovila s nápadom na handmade produkty, ktorý mala. Dala mi voľnú ruku a ja som mala možnosť vytvoriť celú vizuálnu identitu a všetky možné grafické zadania k tomu. Momentálne stále spolupracujeme a ja sa starám o ich sociálne siete a iné drobnosti.
Ďalším super projektom bol projekt Očuj Nitru, ktorý sme v rámci štúdia v Nitre vytvorili. Išlo o art marketingový projekt, ktorý spájal pamiatky a dobrú kávu. Projekt mal úspech a spolupracovať s nami chcelo aj samotné mesto.
Za super spoluprácu považujem aj občianske združenie ženský algoritmus, pre ktorý teraz pracujem. Témy ženskej rovnosti sú mi veľmi blízke, preto som veľmi rada, že s nimi pracujem.

Ocenenia, certifikáty

V rámci štúdia som vyhrala projektovú súťaž s projektom Očuj Nitra. Projekt vyhral prvé miesto a absolutného víťaza k tomu.
V rámci voľného času som si spravila certifikát digitálneho marketingu od google garáže.