Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Lucia Melcerová

Content creator

Hodinovka: 30100

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 15.03.2023

KreatívciIdeamakingVideo EditingCreative DirectionPhoto/VideoArt Direction

Ahoj, volám sa Lucia a pracujem ako freelance photo / video content creator, no zároveň sa snažím venovať vlastnej vizuálnej tvorbe a podielať sa na organizácií a realizácií rôznych vizuálnych a performatívnych projektov, ktoré majú hlbší zmysel a naplnia moju dušičku šťastím. Chcem posúvať kreatívu a schopnosti tvoriť na vyšší level ako po tvorivej aj technickej stránke, vnášať do komercie viacej umenia a pozdvihnúť jeho zmyselnosť.

Vzdelanie

Akadémia kreatívnej fotografie ( Bratislava )

Portfólio

Video ‘Robia človeka! ‘, ktoré vzniklo v priestoroch výstavy Ó Šaty!, ktorú usporiadala Slovenská národná galéria v Bratislave v kurátorskej koncepcii Viery Kleinovej počas pandémie (vizuálne spracovanie, kamera a strih videa)
Projekt SHOW YOUR STEP, ktorý celoročne každý mesiac odprezentoval nové tanečné a zároveň výtvarné umenie prostredníctvom tanečníkov rôznych štýlov a aktuálnych výstav v priestoroch galérií mesta Bratislava. ( spoluorganizácia, realizácia projektu, fotky, kamera a strih )
Radiohlavy 2020 ( účasť na produkcii, kamerové služby, tvorba otváracej performacie )
TELESO- tanečno-hudobná performácia zasadená do architektonicky významných miest mesta Trenčín, dostupná pre verejnosť. V spolupráci s mestom Trenčín, Trenčín 2026. ( Organizácia, realizácia, asistent choreografie, kamera, strih )
Prelude Concept Store- fashion lookbook
IMNOTAROBOT- fashion video
Dara Rolins x Neytiri- Ver mi ( dance remix ) music video
Tatra Banka PF 2022 BTS photo a video pre interné účely
Slovakia Travel 2022- social media photos

Ocenenia, certifikáty

AKF- akreditovaný rekvalifikačný kurz digitálnej fotografie