Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Jakub Benko

Fotograf

Hodinovka: 2035

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 07.05.2020

KreatívciPhoto/VideoFilmIdeamakingSocial MediaAccount ManagementEnglishHRProject ManagementLeadership/Management

Pomôžem ti odkomunikovať tvoju víziu svetu. Viem ako funguje business a viem pochopiť aj ten tvoj. Poviem ti, či naozaj potrebuješ to kvôli čomu si mi napísal.

Poradím ti najlepšiu možnosť pre dosiahnutie tvojich cieľov, aj keby to nemala byť práve moja práca. Hlavne aby som ti pomohol.

Fotím, točím a vymýšlam. Preferovaný názov: "Riešenie problémov". Jeden po druhom, aby si o tebe vedeli všetci, prenikol alebo prenikla si na nový trh či zasiahla alebo zasiahol novú cieľovku.

Portfólio

Najaktuálnejšie projekty nájdeš na: https://www.jakubenko.me/projects

Long story short - som poriadny hedonista:
Fotím a točím dobré jedlo, rýchle autá a úžasných ľudí. A niekedy veci pomedzi to.

Od Valábika s liekmi na srdce, po lokálnu pizzeriu. Od magazínu Medziplyn až po charitatívnu organizáciu Rally Radosti. Od točenia v štúdiu až po 120m nad zemou. Od súkromných projektov až po ten tvoj. (smooth, že?)

--
P.S. Ak si neziskovka a máš zaujímavý projekt, vykašli sa na moju hodinovku. Za dobrotu u mňa na dobrotu.

Dlho som fungoval v neziskovkách a viem aké je náročné získať kvalitnú prácu za normálne peniaze. A raz za čas rád podporím non-profit projekt aby sa mi lepšie spávalo.

Ocenenia, certifikáty

  • Nexteria Leadership Academy (v skratke 3 roky intenzívneho vzdelávania o leadershipe, project managemente a marketingu. Nesmiem zabudnúť ani!
  • Content Marketing by Hub Spot Academy
  • Google Digital Garage