Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

🔥 PRODostupný

Adriana Plechová

Content Marketing Specialist - web content, copywriting, FB, IG, LI

Hodinovka: 2540

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 20.05.2021

MarketériCopywritingContent MarketingFacebook Business ManagerSocial MediaStrategyConsultingSEOE-mail MarketingRedactorMarketing Management

🙋‍♀️ Čomu sa venujem najradšej:
🖊 tvorba online marketingovej komunikačnej stratégie
🖊 tvorba content plánov (pre blogy, sociálne siete, kampane...)
🖊 Facebook, Instagram (tvorba obsahu, PPC kampane)
🖊 LinkedIn (tvorba obsahu)
🖊 copywriting - texty od výmyslu sveta (SEO texty, blogy, web, kampane...)
🖊 administrácia webu cez CMS
🖊 korektúra / úprava textov
🖊 preklady textov do SJ (z angličtiny / češtiny)
🖊 marketingové a e-commerce poradenstvo

🙋‍♀️ Trochu viac o mne:

  • Som kreatívec, marketér, pisateľ a správca sociálnych sietí FB, Insta a LinkedIn v jednej osobe. A možno ešte niečo navyše. :-) V týchto oblastiach mám viac než 8 rokov skúseností, ktoré som získala v online marketingovej agentúre, v redakcii najväčšieho mediálneho domu na Slovensku či ako freelancer. Okrem toho milujem slovenčinu a dávam si záležať na textoch, ktoré píšem alebo korektúrujem. Upravujem ich a šperkujem, až pokiaľ s nimi nie som naozaj spokojná. Tak ako teraz. :-)
  • Content marketing pre mňa neznamená iba "naťukať nejaký blog". Ide o oveľa širší pojem, ktorý sa dá vnímať oveľa viac komplexne a strategicky. V ideálnom prípade zahŕňa analýzu súčasného stavu a stanovenie si cieľov, vypracovanie online komunikačnej stratégie a content plánu, tvorbu obsahu a jeho distribúciu cez rôzne komunikačné kanály, vyhodnocovanie a vylepšovanie a tak dookola. :-) Content marketingom teda mám na mysli posty na sociálne siete, SEO texty, rôzne texty na web či do kampaní, blogové články, obsahové newslettre.
  • Pri tvorbe textov nikdy nezabúdam na to, aby texty boli nielen tip-top po obsahovej stránke, ale tiež aby boli zmáknuté z pohľadu SEO a aby vhodným spôsobom odpromovali, čo treba. A vďaka tomu dokáže moja práca, napríklad kvalitne vypracované blogy alebo SEO popisy kategórií produktov eshopu, prinášať klientom zisk aj roky po tom, ako do nej jednorazovo investujú.
  • Okrem toho, že obsah má byť tvorený poriadne, ho potom treba dostať do sveta. Je zarážajúce, že väčšina obsahu, ktorý sa tvorí skrz-naskrz internetom, nebola ďalej distribuovaná, takže sa jednoducho nikdy nedostala k cieľovke... Čo znamená zbytočne vyhodené peniaze, čas a energiu. Preto zastrešujem aj online komunikáciu a propagáciu obsahu cez rôzne kanály, ako napríklad FB PPC a email marketing. Samozrejmosťou je pravidelná analýza výkonnosti, vyhodnocovanie a optimalizácia.
  • Baví ma najmä práca pre weby a eshopy, ktoré cítia potrebu tvoriť kvalitný obsah a svoj biznis robia srdcom, chcú ho neustále rozvíjať a záleží im na každom (aj potenciálnom) zákazníkovi. Ale určite by som rada skúsila aj prácu pre neziskovku či (novovzniknutý) projekt s pekným konceptom.

Ak Vás zaujalo, ako nad content marketingom premýšľam, budem rada, ak sa mi ozvete. 🙌

Vzdelanie

Marketingová komunikácia FMK UCM

Portfólio

🙋‍♀️ Ukážku mojich prác a referencie nájdete tu >> https://www.linkedin.com/in/adriana-plechov%C3%A1-897b58b6

Adriana Plechová 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info