Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

🔥 PRODostupný

Silvia Turcerová

Grafická dizajnérka & Fotografka

Hodinovka: 2535

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 16.11.2023

DizajnériBrand DesignGraphic DesignArt DirectionIdeamakingPhoto/VideoDigital Product DesignEnglish

Ahoj, vitaj na mojom profile! Som Silvia, grafická dizajnérka a fotografka.

Grafickému dizajnu sa venujem profesionálne viac ako 7 rokov. Pracovala som v PR agentúre, v menšej reklamke Liči, v jednej z top slovenských reklamiek Made by Vaculík a externe aj na klientskej strane v korporáte. Skúsenosti z predošlých firiem aplikujem aj pri spolupráci s freelance klientami, medzi ktorých patrí napríklad Billa, CARE Lab Divas, Slovenský zväz ľadového hokeja a mnoho ďalších.

Venujem sa viacerým odvetviam grafického designu. Od digitálnych formátov a social postov, cez tvorbu vizuálnej identity brandov na sociálnych sieťach, kampane, až po tvorbu POS materiálov a printových formátov. Blízky mi je aj samotný branding a vytváranie vizuálnych identít, design manuálov a packagingu.

Ak by som si mala z môjho portfólia vybrať jeden projekt, na ktorý som najviac hrdá, určite by to bol design hokejových dresov pre Slovenskú hokejovú ligu. Tento projekt bol úplne odlišný od ostatných zadaní, na ktorých som doposiaľ pracovala, a taktiež to bola veľká výzva.

Okrem grafického dizajnu sa zároveň venujem fotografii, či už produktovej, food fotografii, reportážnej alebo športovej. Posledná spomínaná je moja najväčšia fotografická vášeň. Najmä, keď ide o hokej.

V prípade, že ťa moje skúsenosti a skills zaujali, budem sa tešiť na spoluprácu.

Vzdelanie

Som vyštudovaná marketérka, no svojmu odboru sa nevenujem. Miesto toho mi už počas školy učaroval grafický dizajn a fotografia. Vlastne to začalo už pred výškou, no až tam som sa tomu celému začala venovať viac do hĺbky.

Ocenenia, certifikáty

Aj keď som vyššie písala, že sa marketingu, ktorý som vyštudovala na FMK UCM, nevenujem, tak predsa som sa trošku v tejto oblasti vzdelávala aj po škole. Mám certifikát zo športového marketingu z konferencie PIAF v Prahe. Okrem toho som si prešla pár fotografických kurzov a zúčastnila som sa workshopu svadobnej fotografie pod vedením renomovaného fotografa Roberta Vana. V grafike som samouk a všetky grafické programy som sa naučila ovládať metódou pokus-omyl-online tutoriály. Výnimkou je offline kurz Adobe Illustrator, ktorý som absolvovala, aby som sa v danom programe posunula na vyššiu úroveň.

Silvia Turcerová 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info