Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Petra Kovaľová

Social media manažér

Hodinovka: 250300

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 04.05.2024

KreatívciContent MarketingCopywritingE-mail MarketingEnglishFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsMicrosoft ExcelOffice Manager/AssistantSocial MediaStrategy

Volám sa Petra a ako social media manager sa špecializujem na tvorbu obsahu pre Facebook a Instagram. Pomáham firmám efektívne využiť tieto platformy na dosiahnutie ich obchodných cieľov. Svoje vášne a schopnosti zameriavam na tvorbu dynamického a angažujúceho obsahu. Sledujem aktuálne trendy v oblasti sociálnych sietí a využívam ich na zvýšenie povedomia o vašej značke. Moje služby zahŕňajú dôkladnú analýzu vášho cieľového publika, vytváranie obsahu a grafiky, copywriting, komunikáciu s cieľovým publikom pre posilnenie vzťahov medzi vami a vašimi followermi. S mojím nadšením a know-how dosiahneme spoločne výrazný rast sledujúcich a povedomia o vašej značke. Spoločne využijeme sociálne siete pre váš úspech!

Vzdelanie

Stredná zdravotnícka škola Sládkovičova 36, Prešov 080 01, zubná asistentka

Certifikovaný kurz social media manažéra od Pink asistent

Portfólio

Mala som možnosť tvoriť obsah na 3 profily, dvom začínajúcim podnikateľom som vytvorila logá. Títo podnikatelia sa dostávajú do povedomia verejnosti a žnú prvé úspechy v oblasti ich podnikania. Ich značka sa rýchlo dostáva na trh. V prípade záujmu viem zaslať svoje portfólio.

Ocenenia, certifikáty

Prešla som si kurzom social media manažéra od Pink asistent, kde som nadobudla zručnosti v oblasti tvorby obsahu na sociálne siete, tvorby grafiky, analýzy cieľovej skupiny, copywritingu, tvorby mesačného reportu.