Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Dominik Parajka

Copywriter, Content marketing špecialista

Hodinovka: 1025

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 01.08.2021

KreatívciCopywritingIdeamakingRedactorSEOContent MarketingMarket Research/AnalysisPPCE-mail MarketingLinkbuilding

Som podnikavý chalan, ktorý keď objavil čaro marketingového sveta, už nikdy nerobil nič iné. :)

Svoje aktivity v online sfére som začal už pred 5 rokmi, písaním jednoduchých SEO textov a popiskov. Začalo ma to baviť, trochu som sa rozbehol a do dnešného dňa som napísal cez 900 SEO PR článkov a blogových článkov pre viaceré slovenské weby. A toto číslo neustále narastá. Neskôr som svoje nadobudnuté skúsenosti uplatnil aj na vlastných projektoch. Otestoval som si rôzne pokusy so SEO, affiliate marketingom, PPC reklamami a ďalšími formami marketingu.

V rámci svojej činnosti sa zameriavam na to, čo mi ide najlepšie - copywriting. Venujem sa predovšetkým tvorbe blogových článkov, kreatívnych popisov na weby, PR textov a SEO optimalizácii obsahu. Mám bohaté skúsenosti s Wordpressom a nezľaknem sa ani náročnejších úloh či komplexných content-marketingových zadaní. Spolupracoval som na mnohých veľkých, ale aj menších projektoch, pri ktorých som posilnil svoje skúsenosti v rozličných oblastiach podnikania.

Všetky moje cenné znalosti, ktoré už ocenili stovky klientov, veľmi rád aplikujem aj pri spolupráci s vami. Nezáleží na tom, či prevádzkujete veľký medzinárodný online projekt, malú webstránku, e-shop, alebo ste marketingová agentúra, ktorá potrebuje pomôcť s obsahom pre svojich klientov. Som tu pre vás!

Vzdelanie

Som absolvent gymnázia a aktuálne študujem na STU. Keďže marketing je veľmi dynamickým oborom, počúvam veľa podcastov, čítam prípadové štúdie a vzdelávam sa v najnovších trendoch z oblasti content marketingu. Nie preto, aby som ohúril klientov, ale preto, že ma to proste baví.

Portfólio

Počas môjho aktívneho pôsobenia vo svete copywritingu som sa ponoril do rôznych vôd online i offline podnikania. Od bytových doplnkov, cez potreby pre deti, auto-moto, šport, doplnky výživy, módu, až po financie. Toto sú niektoré z projektov, na ktorých som sa podieľal:

Dominiccars.sk
Fixdistribution.sk
Fixservis.sk
Emefka.sk
Automagazin.sk
Hashtag.zoznam.sk
Najdihodinky.sk
Monkeymedia.sk
Saferide.sk
Esoul.sk
Byvanie.in
Matchaday.sk
Ilovecbd.sk
Placla.sk
Lexikon.sk
Altevita.sk

...A mnohé ďalšie.

Ocenenia, certifikáty

Klienti na mne oceňujú najmä časovú flexibilitu, rýchlosť komunikácie a kvalitne odvedenú prácu s dôrazom na výsledok a naplnenie cieľov.