Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Maroš Hamorský

🖋 Copywriter | Ideamaker | Transcreator

Hodinovka: 4060

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 14.11.2021

KreatívciCopywritingIdeamakingCreative DirectionEnglishGerman

V reklame som začal pracovať v roku 2012, kedy som ešte ako študent VŠ nastúpil do TRIAD Advertising. 🤓 Po troch rokoch som sa presunul do Zaraguzy, kde som sa vypracoval až na Creative Team Leadra. 💪 Odtiaľ som sa vydal na cestu freelancera, ktorú mi ale zatarasila korona, 😷 a tak som sa na rok zastavil v Prahe, kde som pracoval pre českú pobočku TRIAD Advertising. 🍺 Dnes som opäť na voľnej nohe a pracujem na projektoch zo sveta 🌍 Kde sa práve nachádzam si môžete pozrieť na mojom Instagrame #DigitalNomad

Vzdelanie

Mám magisterský titul z marketingovej komunikácie, ktorý som získal na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Portfólio

Pozrite si moje práce na www.hamorsky.com

Ocenenia, certifikáty

Za viac ako dekádu v reklamnej brandži som pracoval na kampaniach, ktoré získali desiatky ocenení z domácich aj zahraničných festivalov.

Za zmienku určite stojí shortlist z Cannes Lions, zlato z New York Festivals Advertising Awards, Epica Awards a Golden Drum, desiatky Zlatých klincov, či ocenenia na ADC Czech Creative Awards a ADC Europe Awards.