Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Michal Novák

Stratég Obchodného Rastu

Hodinovka: 1030

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 18.09.2023

MarketériAccount ManagementB2B MarketingConsultingContent MarketingE-mail MarketingEventFacebook Business ManagerIdeamakingLeadership/ManagementMarketing ManagementPPCSales/Business DevelopmentStrategy

Volám sa Michal a som skúsený odborník v oblasti obchodu a marketingu so špecializáciou (nielen) na hotelierstvo. Počas 12 rokov som pôsobil na pozícii obchodného a marketingového riaditeľa, kde som nadobudol hlboké pochopenie toho, ako vytvárať účinné stratégie, ktoré zvyšujú viditeľnosť a obrat podniku.

Nedávno som získal certifikát z Digitálnej univerzity, kde som sa ponoril do najnovších trendov v digitálnom marketingu. Vďaka tejto kombinácii skúseností a vzdelania som schopný poskytnúť poradenstvo v oblasti obchodu s dôrazom (nielen) na sektor hotelierstva. Mám silné zručnosti v strategickom plánovaní a tvorbe brandu, čo mi umožňuje vyzdvihnúť hodnoty rôznych značiek a efektívne ich predať cieľovej skupine.

Moja vášeň pre fotografovanie pridáva ďalšiu vrstvu hodnoty k mojim službám, umožňujúc mi vytvárať autentický a pútavý obsah pre sociálne médiá pre vašu značku. Okrem toho som tiež oboznámený so základmi SEO, čo zabezpečuje, že vaša online prítomnosť je optimalizovaná pre vyhľadávače.

Ak hľadáte niekoho, kto pozná ins a outs hotelierstva a ako ho kombinovať s najlepšími praxami digitálneho marketingu, som tu pre vás. Teším sa na spoluprácu s vami a na pomoc vašemu podniku rásť v digitálnom veku!

Vzdelanie

Vzdelanie som získal na Ekonomickej univerzite v Bratislave a neskôr som absolvoval polročné štúdium na Digitálnej univerzite, vďaka ktorému som sa začal viac zaujímať o digitálny marketing. Hoci si cením teoretické základy, ktoré mi poskytli obe štúdiá, pevne verím, že skutočná hodnota prichádza s praxou a skúsenosťami. Sú to práve skúsenosti, ktoré premenia teóriu na účinné riešenia v reálnom svete.