Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Andrej Olexa

Grafický dizajnér | Fotograf | Film maker | Produktový fotograf | proste človek pre všetko 🥳

Hodinovka: 1020

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 31.01.2023

DizajnériApp DesignBrand DesignDigital Product DesignE-mail MarketingFilmFrontendGraphic DesignIllustrationPHPPhoto/VideoSocial MediaVideo EditingWeb DesignWordPress

🔥 Nikdy nie je pozde začať🔥

Ahoj, volám sa Andrej a toto je môj príbeh. 😁 Narodil som sa v Rožňave, ale, ako malá Ellie som vždy sníval o tom, že ma raz hurikán zanesie niekam do inej krajiny. Ale keďže žijem na Slovensku tak sa to nikdy nestalo a mňa zafúklo najďalej do Košíc, kde som študoval Grafický dizajn. Ohrial som sa tam 4 roky počas štúdia, ktoré ma nesmierne bavilo a odvialo ma naspäť do rodného mesta. Vtedy som sa rozhodol, že už nechcem byť unášaný vetrom, začnem usilovne pracovať na sebe a grafikou si podmaním toto mesto a neskôr aj celý svet. 🌍 Zatiaľ som ešte len na začiatku ALE onedlho budete o mne počuť v každých médiách (pevne verím, že to nebudú Krimi noviny). Milujem prácu grafika a fotografa, ale ešte viacej milujem zvieratá, rýchle autá, výlety, camping a samozrejme moju krásnu priateľku.

Vzdelanie

Ako som spomínal v sekcii "O mne", študoval som Grafický dizajn na strednej odbornej škole v Košiciach ale človek sa učí po celý svoj život.

Portfólio

https://issuu.com/adre_y/docs/andrej-olexa-portfolio

Mám viaceré skúsenosti v oblasti web dizajnu, tvorby webových stránok, tlačovej grafiky, produktovej fotografie, úprasvy fotografie, točení videa, úpravy videa, tvorby loga, brandigu a mnoho ďalšieho. Rád sa podieľam na nových projektoch, ktoré posúvajú ďalej nie len mňa ale hlavne moje skúsenosti.