Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Adam Mrázek

Graphic designer

Hodinovka: 2025

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 06.03.2024

DizajnériBrand DesignGraphic DesignAnimationIllustrationDigital Product DesignVideo EditingArt DirectionCreative DirectionCopywritingEnglishMicrosoft ExcelUkraine positive 🇺🇦

Považujem sa za veľmi motivovaného a zodpovedného človeka, ktorý vie čo chce, a je ochotný urobiť čo najviac preto, aby sa kariérne dostal tam, kde chce byť. Veľmi rad a rýchlo sa učím a adaptujem do akéhokoľvek prostredia. Rád spolupracujem v tíme, ale ani samostatná práca mi nie je cudzia. Dokážem dodržať deadline a zadanie splním a odovzdám vždy (v rámci možnosti) vo finalnom stave, ale samozrejme, nebránim sa revíziam. Pracujem primárne s programmi Adobe Creative Cloud a v PS a AI som ako doma.

Portfólio

Grafickému dizajnu sa venujem už od mojich 13 rokov (približne). Vtedy som to však bral len ako hobby a zabíjanie času. Grafike ako profesií, ktorou sa živím, sa venujem niečo malo cez 3 roky. Za tieto 3 roky som pracoval s pomerne širokou škálou klientov. Väčšina mojej práce moja s hudobnými interpretmi alebo event agentúrami a festivalmi. Tvoril som rôzne plagáty, album covery a propagacne materiály pre rôzne hudobne akcie, pre rôznych Slovenských interpretov a taktiez aj priamo pre vydavateľstva (ako Universal Music Group). Taktiež som mal možnosť pracovať krátku dobu pre nemeckú startupovú značku oblečenia Vicinity, kde mojou úlohou bola tvorba materiálov pre reklamné kampane v online priestore. Mojou najdlhšou zákazkou bola práca pre reštauráciu Mr. Panda v Žiline, kde som sa staral o veškeré grafické výstupy a to ako v online priestore, tak aj v offline priestore a taktiez som im spravoval sociálne siete. Aktuálne stále spolupracujem s hudobným zoskupením We Love Very Simple z východného Slovenska, kde sa starám o väčšinu grafických vystupov a taktiez sa starám o malú startupovú značku oblecenia Archive Universe. Za zmienku tiež stojí moja práca pre Mesto Žilina na projekte Nová Žilinská Tržnica, kde spracovávam grafické výstupy pre online a offline priestor na základe identity, ktorú vypracoval Kreativ Gang. Stále však pracujem aj ako freelancer a snažím sa venovať v poslednej dobe viac tvorbe log a vizuálnych identít.