Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Velimir Brankovic

Graphic & Web designer

Hodinovka: 2025

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 30.07.2023

KreatívciArt DirectionContent MarketingCreative DirectionEnglishLeadership/ManagementMarketing ManagementMicrosoft ExcelPhoto/VideoProject ManagementSocial MediaStrategyVideo Editing

Za viac ako 8 rokov v kreatívnom priemysle som nadobudol silné a dôležité zručnosti v marketingu a reklame.

Ako všestranný vizuálny umelec rozumiem a dôkladne poznám takmer každú fázu tvorivých procesov tvorby obsahu a online alebo tlačenú prezentáciu.

Ako manažér fotografií pre jednu z najväčších výletných spoločností na svete som získal silné zručnosti v oblasti riadenia a vedenia tímu, pričom som bol zodpovedný za príjem v priemere 80 000 USD týždenne, vytváral som stratégiu a viedol k implementácii prostredníctvom riadenia tímu.

Vďaka vyššie uvedeným zručnostiam a mnohým ďalším sa veľmi dobre hodím do Vášho tímu. Verím, že Vám môžem prispieť mnohými spôsobmi a spoločne vytvoríme úžasné nové veci.

To, čo považujem za najcennejšie vo svojej profesionálnej kariére, je možnosť pracovať v medzinárodných a multikultúrnych tímoch a dynamické prostredie zo mňa urobilo rýchleho rozhodovateľa, sebavedomého a presného, tímovo orientovaného a zvedavého jednotlivca, ktorý považujem za najviac toho času dobrý doplnok tímu.

Vzdelanie

Web Design & Multimedia - IT ACADEMY, BELGRADE, SERBIA