Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Lukáš Világi

Multistack designer

Hodinovka: 3570

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 06.04.2022

DizajnériApp DesignBrand DesignDTPDigital Product DesignGraphic DesignIdeamakingUXUIWeb Design

👨‍🚀Čím som si prešiel
Mám 33 rokov a grafike sa venujem už nejaký ten piatok (723 piatkov), lepšie povedané, je to už viac ako 15 rokov. Za túto dobu som stihol preskákať rôznymi oblasťami. Ale začnime pekne od začiatku.

Vyštudoval som Dizajn digitálnych médií a po úspešnom ukončení štúdia som sa vrhol do sveta dizajnu. Môj prvý job bol pre vydavateľstvo, kde som mal na starosti zalamovanie časopisov a tvorbu inzerátov. Vydržalo mi to neuveriteľné 4 roky a následne na to, sa môj grafický život rozbehol naplno. Rozhodol som sa byť freelancer a žiť na vlastnú päsť. Venoval som sa klientom s rôznorodým zameraním. Web dizajn, tvorba bannerov, foto montáže, inzeráty do časopisov, OOH reklamy, printové reklamy, malé prkotinky až po komplexnejšie projekty.

Teraz predovšetkým preferujem dizajn UI/UX web stránok, aplikácií, tvorbe brandingov či brandových stratégií. Ale samozrejme viem pomôcť so všetkým - v dizajne samozrejme. :)

🎨Logo, branding a naming
Vymyslím a navrhnem unikátne, moderné logo, korporátnu identitu – aby vaša značka komunikovala ucelene a jednotne. Každé logo obsahuje skrytý význam. Či už posolstvo firmy, úvodnú literu z názvu, alebo aj napríklad počet zakladateľov, či obľúbené zviera. Vždy tam niečo bude. Aby každé navrhnuté logo bolo unikátne a zapamätateľné. Ak ešte nevieš ako sa firma bude volať, pomôžem vymyslieť aj unikátny, ľubozvučný názov s voľne dostupnými doménami, či sociálnymi sieťami.

🕸️UI/UX web stránky, eshopy a aplikácie
Bez najmenšieho zaváhania nadizajnujem moderný web, v ktorom sa bude každý návštevník cítiť príjemne. Aplikáciu, ktorú bude radosť pravidelne otvárať, či eshop kde sa nikto nestratí a hlavne bez problémov nájde to, čo hľadá (a samozrejme nakúpi tovar, veď o to predsa ide)

⌨️ Ostatný dizajn
Dokážem pripraviť ľubovoľné bannery na sociálne siete, či inzerát do novín. Pomôcť s adaptáciou a zjednotením brandovej komunikácie. Alebo v prípade potreby diskutovať o zmenách z hľadiska UX/UI vašej web stránky.

🖼️ Portfólio
Nie všetko sa da uverejniť, ale snažil som sa vybrať to, čo bude tvojmu oku lahodiť. Ak máš teda chvíľku, kukni link: https://lukas-vilagi.myportfolio.com/

Vzdelanie

Združená stredná škola polygrafická - digitálne média (2003 - 2007)

Portfólio

https://lukas-vilagi.myportfolio.com/

Ocenenia, certifikáty

Veľa krát som bol ocenený za prácu, len mi zato nikto nedal certifikát 😉