Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín#Neriešime

🔥 PRODostupný

Lucas Rimóci

Front-end Developer, WordPress a WooCommerce developer.

Skill: Mid

Hodinovka: 1025

Developeri3DAudioBackendCustomer SupportDatabaseE-mail MarketingEnglishFrontendGoogle AnalyticsGoogle Search ConsoleGraphic DesignLinuxMicrosoft ExcelPHPPhoto/VideoSEOVideo EditingWeb DesignWooCommerceWordPressJavaScriptLaravel

Volám sa Lucas a som web developer. Svoje skúsenosti venujem nasledujúcim oblastiam:

🌍 Tvorba webových stránok
💰 Vytváranie eshopov
🚀 SEO optimalizácia

Moje skúsenosti sú zamerané najmä na vývoj moderných a funkčných webových stránok, ktoré budú zaujímať návštevníkov a zvyšovať ich záujem o produkty alebo služby Vašej spoločnosti. Vždy sa snažím nájsť riešenia, ktoré budú zodpovedať konkrétnym potrebám a cieľom klienta. Mám skúsenosti s tvorbou stránok v rôznych technológiách, ako sú napríklad Wordpress, Woocommerce, PHP, JavaScript a Laravel.

Okrem tvorby webových stránok ponúkam aj služby optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), čo pomôže zvýšiť viditeľnosť Vašej stránky vo vyhľadávačoch a získať tak viac návštevnosti.

Mám niekoľko referenčných projektov, ktoré môžete vidieť na mojom portfóliu a som pripravený prediskutovať Vaše konkrétne potreby a ciele a nájsť najlepšie riešenie pre Vašu spoločnosť. Ak máte záujem o moje služby, neváhajte ma kontaktovať, som pripravený pomôcť Vám s Vašou webovou stránkou.

Portfólio

Web stránka
/ZSOLTI CARS EXCLUSIVE s.r.o.
https://zsolticars.sk

Web stránka
/Autooprava Pavol Lichvár
https://autoopravaplichvar.sk

Chcete vidieť viac? Prejdi na lucasdesign.sk👌

Lucas Rimóci 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info

Navrch stránky To top