Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Tony Dúbravec

Social Media Konzultant & Stratég

Hodinovka: 3075

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 05.06.2022

MarketériIdeamakingCopywritingB2B MarketingConsultingContent MarketingSocial MediaFacebook Business ManagerPRStrategyAccount ManagementProject Management

Už desať rokov sú sociálne siete mojim pracovným nástrojom. Začínal som v malých neziskovkách, ktoré som spoluzakladal, a prešiel si social media pozíciami vo veľkých reklamkách (Made by Vaculik, dotcom advertising) aj na klientskej strane (St. Nicolaus, Medusa).

Klientom pomáham tvorbou stratégií, prípravou auditov, školeniami, konzultáciami, ale aj skladaním flexibilných projektových tímov marketingových freelancerov, ktoré suplujú menší marketingový tím.

Som lektorom vzdelávacích projektov Digitálna Univerzita a Creative Academy. Ako mentor som bol súčasťou programov Femme Pallette, Digital Marketing Club či Slovak Business Agency.

Sedem rokov tvorím online content, najskôr blog, dnes podcasty Doba digitálna a Tony Dúbravec Podcast a newsletter Digitálne novinky.

Vzdelanie

Marketingová komunikácia na FMK UCM v Trnave
2011-2016

Portfólio

Ako konzultantovi a social media manažérovi mi prešli rukami desiatky menších aj najväčších slovenských značiek - Tatra banka, Tesco, Nicolaus Vodka, Borovička Borec, Slovenské Vinice, Pierre Baguette, Dobrý Anjel, Lišiak zo sadu, Karička, wagamama, Universal Music, Penta Real Estate a mnoho ďalších.

Niektoré zaujímavé projekty aj s vysvetlením mojej úlohy v nich som vybral do portfólia 👉 http://tonydubravec.com/portfolio

Ocenenia, certifikáty

Young Lions Slovensko
2017 - 1. miesto (kategória Design) + shortlist (kategória Film)
2018 - shortlist (kategória Digital)
2021 - Young Lions Slovensko - shortlist (kategória Marketers)
2022 - Young Lions Slovensko - shortlist (kategória Marketers)

Zlatý Klinec
2020 - bronz (Borovička Borec, Promo & Activation) + striebro (Borovička Borec, Kreativita v čase korony)

Bloger roka
2016 - 2. miesto (kategória Cestovanie)
2018 - 10. miesto (kategória Cestovanie)