Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Patrik Krajcár

Všestranný Front-End Developer

Hodinovka: 510

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 15.03.2023

DeveloperiFull-StackJavaScriptVue.jsPHPDatabaseBackendLinuxFrontendPythonEnglishGoogle Search ConsoleGoogle AnalyticsWeb Design

Zdravím, moje meno je Patrik 🖐

Aktuálne študujem na strednej, avšak dovolím si povedať, že moje znalosti a skúsenosti predčili moje pôsobenie na strednej škole. Rád Vám opíšem čomu sa venujem.

Okrem bicyklovania 🚴, lezenia ✊, či hre na klavíri 🎵 sa už cez 4 roky (áno, začalo to ešte na základnej) venujem Web developmentu. Mojou parketou bol primárne Front-end, avšak dlhšiu dobu sa už venujem aj Back-endu.

Pri svojej práci využívam hlavne framework Nette (PHP), avšak mám skúsenosti aj s VUE.JS a prácou s API. Práca s databázami ako MySQL mi nie je cudzia a som schopný navrhnúť celú jej štruktúru. Každý design stránky si navrhujem a spracovávam sám na základe požiadavok klientov. Menežment kódu riešim cez vlastne GitLab a v Linuxe som ako ryba vo vode!

Chcem sa ďalej zamerať na Python a jeho využitie pre prácu s dátami a následný tréning umelej inteligencie. Zaujímajú ma nové technológie a nemám problém sa prispôsobiť Vašim požiadavkám. Ako viem, že to zvládnem? Všetko čo viem som sa naučil sám a dokonca tieto skúsenosti predávam aj iným. Veci, ktoré neovládam pre mňa nie sú prekážkou, ale naopak výzvou!

Tak čo, zaujal som?

Vzdelanie

Akutálne študujem na Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej v Košiciach v odbore IKT a mojou ďalšou ambíciou je ČVUT v Prahe a to konkrétne Informatika a kybernetika v zdravotníctve na Fakulte biomedicínskeho inžinierstva.

Portfólio

Moje portólio zdobia projekty ako:

Easysell
Front-End, Google Analytics, základy SEO
link: projekt bol ukončený

Projekt zameraný na predaj e-bookov. Jednoduchý one page s prihlasovaním a admin zónou.

TicketFlip
Front-End, Google Analytics, základy SEO, databáza
link: https://ticketflip.cz/

Ľudia sa snažia zarobiť všeliako a prepredaj vstupeniek je jedným z nich. Projekt ponúka členskú sekciu, v ktorej si užívatelia môžu prepojiť svoj Discord účet a dostať tak prístup k portálovému Discordu. Súčasťou členskej sekcie sú ebooky a samozrejmosťou je adminská sekcia.

Okrem týchto projektov som pracoval na zozname ďalších, súkromných projektoch, pri ktorých som pracoval aj na back-ende a s inými technológiami.

Ocenenia, certifikáty

Som držiteľom certifikátov

  • ECDL (MS Office)
  • Cisco CyberOps
  • Cisco CCNA (siete)