Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Veronika Floresová

Virtuálna asistentka

Hodinovka: 1520

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 16.05.2024

Non-TechAccount ManagementOffice Manager/AssistantCustomer SupportProject ManagementLeadership/ManagementEnglishMicrosoft ExcelAI

Ahoj! Volám sa Veronika a moja práca ako virtuálna asistentka nie je len povolanie – je to moje dobrodružstvo, moja vášeň a môj spôsob, ako dosiahnuť slobodu a nezávislosť. Po rokoch cestovania a pôsobenia v medzinárodných korporáciách ako HP, AT&T a Dell, som zistila, že skutočná sloboda prichádza vtedy, keď robíte to, čo milujete.

Na mojich cestách po svete som nezískala len jazykové zručnosti, ale aj jedinečné pracovné skúsenosti, ktoré teraz vkladám do každého svojho projektu. Ako absolventka Digitálnej univerzity a študentka audiovizuálnej marketingovej komunikácie, viem, ako na trhu vyniknúť a upútať pozornosť.

Moja práca mi umožňuje flexibilitu a tvorivosť – od administratívy až po marketing a strategické plánovanie. Moje služby sú tu pre vás, aby ste mohli svoj drahocenný čas a zdroje investovať tam, kde to najviac potrebujete. Či už ide o efektívne zvládanie každodenných úloh alebo o strategický rozvoj vášho podnikania.

Potrebujete niekoho, kto vám pomôže rozlúsknuť tie najťažšie oriešky? Som tu pre vás. Chcete vyraziť na dovolenku a nechať niekoho dôveryhodného prebrať dôležité úlohy? Stačí sa ozvať! Od plánovania po realizáciu – som vaša pravá ruka. Vďaka mne sa môžete venovať tomu, čo vás skutočne baví, a ja sa postarám o zvyšok. Takže, čo poviete? Poďme na to spolu!

Vzdelanie

Som absolventkou polročného certifikovaného štúdia digitálneho marketingu Digitálnej univerzity v Bratislave.

Taktiež som študentkou Audiovizuálnej marketingovej komunikácie na univerzite VŠEM - Vysoká škola ekonómie a managementu v Prahe.

Absolvovala som kurzy PPC ,a Social media marketingu a kontinuálne sa vzdelávam a sledujem nové trendy.

Portfólio

https://databaza.pinkasistent.sk/moje-sluzby/

Ocenenia, certifikáty

Certifikát - Digitálna univerzita