Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Patrik Szekács

VFX Artist, Grafik, Foto/Video editor

Hodinovka: 1030

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 28.07.2022

KreatívciGraphic DesignWeb Design3DFilmPhoto/VideoVideo EditingBrand DesignAnimationCreative DirectionArt DirectionSocial MediaEnglishProject ManagementWordPress

Už niekoľko rokov tvorím kreatívny obsah pre rôzne digitálne platformy, sociálne siete, telévíziu či kiná. Najčastejšie sa zaujímam o film/video tvorbu, fotografiu, ale aj o grafický dizajn. Riadim sa tým, že všetko čo je vizuálne pekné nesie aj svoj zmysel, a preto sa v mojich prácach vždy nachádza okrem iného aj štipka umenia a myšlienky.

Vzdelanie

Som absolventom bakalárskeho štúdia (prijatý na magistra) na Vysokej škole múzických umení v Bratislave na filmovej a televíznej fakulte, odbor vizuálne efekty. K práci s digitálnou grafikou som sa dostal počas štúdia na Strednej odbornej škole elektrotechnickej v Trnave, odbor grafika digitálnych médii.

Portfólio

Do môjho portfólia pribúda v poslednej dobe najmä filmová tvorba a vizuálne efekty🔥. Vo filmovom prostredí mám skúsenosti s písaním námetu a scenáru, strihom, farebnými korekciami či pracou s kamerou. No mojim hlavným zameraním je 2D/3D kompositing, retušovanie, manipulácia s objektmi a úprava rozmanitých natočených alebo CG scén. Samozrejme digitálna grafika má stále miesto v mojom srdci, a preto ma neustále baví tvoriť obsah na sociálne siete, upravovať statické obrázky, dizajnovať nejaký web či tlačoviny a v neposlednom rade navrhovať potlač na oblečenie, ktoré nosím.