Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Lucia Gašparovičová

Grafická dizajnérka, Marketérka, Social Media Manažérka, Fotografka, Ilustrátorka

Hodinovka: 1560

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 22.02.2024

DizajnériBrand DesignGraphic DesignIllustrationDTPDigital Product DesignPhoto/VideoCreative DirectionArt DirectionContent MarketingFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsE-mail MarketingTikTokMarket Research/AnalysisMarketing ManagementSocial MediaEnglishIdeamakingConsultingMediaMedia plannerStrategySEO

Ahoj, vitaj na mojom profile! 🤩

Hore vyššie môžeš vidieť, že moje zameranie je dosť široké. Počas života som sa stretla väčšinou s prácami, kde bolo treba robiť často z každého rožka troška a keďže mňa baví vzdelávať sa a objavovať nové veci, tak som nikdy neváhala a rozširovala si svoje znalosti.

Takže okrem fotografie, ktorá bola mojím pôvodným zameraním sa postupne pridružil aj grafický dizajn, ktorý ma kompletne uchvátil, ilustrácia, ku ktorej som inklinovala už od detstva a v rámci práce aj všetky možné oblasti marketingu. Od správy sociálnych médií, cez správu reklám, tvorby obsahu až po rôzne tlačoviny a tvorbu jednoduchých videí.

Čo teda ponúkam?

⭐ grafický dizajn podľa vlastných potrieb

⭐ tvorbu letákov, tlačovín

⭐ tvorbu obsahu, infografík a pod. na sociálne siete

⭐ správu sociálnych sietí (Facebook, Instagram, TikTok, Linkedin, Pinterest)

⭐ správu reklám na sociálnych sieťach

⭐ fotografické služby

⭐ brand identity dizajn - logá, vizitky a pod.

⭐ ilustrácia - tvorba potlače a vzorov

⭐ tvorbu jednoduchého videoobsahu na sociálne siete

Takže ak Ťa niečo z toho oslovilo a pre viac info ma neváhaj kontaktovať, budem veľmi rada a určite spolu vymyslíme niečo úžasné.

Vzdelanie

Dizajn a kreatíva ma neskutočne bavia a vlastne som sa všetky tieto činnosti naučila samoštúdiom, zvedavosťou a radosťou z tvorby a objavovania vždy nových možností daných (zväčša Adobe) programov.

Marketing je tiež u mňa z väčšej časti produktom samoštúdia potrebným k práci vo firme kde sme ho s kolegyňou mali na starosti, ale tiež ma veľmi baví a fascinuje a v podstate časť teórie ovládam aj zo škôl.

Jednou z nich je štúdium na Obchodnej Akadémii, kde sme mali množstvo prakticky zameraných predmetov. Ale tiež aj z vysokej školy, ktorej odbory síce znejú ako štúdium úplne iného zamerania, ale gro tvorili predmety ako manažment, marketing, štatistika a podobne (konkrétne sa jedná o Európske rozvojové štúdiá a Manažment rozvoja vidieka a vidieckeho turizmu na SPU v Nitre).

Portfólio

Ďakujem, že si sa dočítal/a až sem a snáď Ťa stručný opis môjho života zaujal dostatočne aby si klikol/klikla hore v pravo na moju web stránku, ktorá slúži ako moje portfólio. Teším sa na spoluprácu.