Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

VARGA ALEX

UX/UI Designer & Graphic Designer ✍️

Hodinovka: 2040

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 18.04.2024

DizajnériGraphic DesignBrand DesignUXWeb DesignApp DesignDigital Product DesignUISocial MediaEnglish

Ahoj! 👋

Volám sa Alex Varga a som UX/UI & Graficky dizajnér no nebolo tomu vždy tak. Začínal som ako Front-End Developer. Bavilo ma kódiť nejakú dobu no postupom času som zistil, že pozerať do kódu nieje práve to, čo hľadám.

Hľadal som kreativitu no nechcel som opustiť od webov a aplikácii. A vtedy som skúsil Web dizajn, predsa každý dobrý web ho potrebuje. V tomto odvetví som sa našiel. Od tej doby si dovolím tvrdiť, že žijem dizajnom. Mam za sebou množstvo projektov či už pre slovenské značky a firmy, ale aj niekoľko zahraničných spoluprác. Okrem tvorby dizajnu pre klientov sa venujem aj tvorbe kontentu na sociálnej sieti Twitter, kde som si vybudoval pomerne silnú komunitu ľudí, ktorých spája to isté, a to je dizajn. Pre tuto komunitu prispievam o tom, ako robiť lepšie dizajny, oboznamujem seba aj ostatných dizajnérov o najvovších trendoch v tomto odvetví (takže sa nemusíte báť, že Váš dizajn nebude dnešný 😊) a, čo je najdôležitejšie komunikujem s tými najlepšími dizajnérmi z celého sveta, s ktorými si navzájom odovzdávame skúsenosti.

Primárne sa venujem webom, aplikáciám, interným systémom a brandingu. No pracoval som aj na niekoľkých projektoch, ktoré sa týkali offline grafiky.

Pokiaľ potrebujete unikátny dizajn pre Váš web, značku alebo appku (FAKT UNIKÁTNY! ŽIADNE ŠABLÓNY!), tak som pripravený Vám pomôcť a premeniť vašu víziu na skutočnosť.

Pokiaľ chcete vedieť viac o mne spojte sa so mnou a rad Vám priblížim moje práce a dohodneme si prípadnú spoluprácu :))

Portfólio

Moju prácu si pozriete v mojom portfóliu, kde nájdete časť mojich projektov a taktiež niekoľko case studies: https://www.behance.net/incleveri

Ocenenia, certifikáty

Skillmea - Css, Preprocesory, Sass

Skillmea - Dizajn pre obrazovky

Skillmea - JavaScript

Skillmea - React

Skillmea - Zaklady programovania a oop

Skillmea - Html, Css, Javascript