Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Ing. Martina Ditrichova

Copywriter, Social Media Specialist, Content Creator

Hodinovka: 2025

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 08.07.2021

KreatívciCopywritingIdeamakingVideo EditingRedactorPhoto/VideoB2B MarketingFacebook Business ManagerPRStrategySEOSocial MediaContent MarketingGoogle AnalyticsGraphic DesignUXWordPressEnglishFilmE-mail Marketing

Online marketingu sa venujem už viac ako 6 rokov. Začínala som ako redaktor v online portáloch ako filmkult.refresher.sk, startitup.sk či svkpress.sk. Cez tvorbu PR článkov som sa dostala do agentúrneho prostredia na pozície copywriter a social media manager. Posledné roky pôsobím ako freelancer s menším počtom klientov, ktorým sa venujem viac do hĺbky. Aktuálne pôsobím ako copywriter a správca sociálnych sietí v ADMA (Asociácia digitálnych marketingových agentúr).

Poskytujem správu sociálnych sietí, tvorbu článkov, tvorbu grafického obsahu, konzultačné služby v oblasti online marketingovej stratégie a kreatívny a osobný prístup.

Vzdelanie

Absolvovala som bakalárske štúdium na Paneurópskej Vysokej Škole v Bratislave, odbor Informačné technológie. Inžiniersky titul som získala na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici v odbore Marketing and Management of Business v anglickom jazyku.

Portfólio