Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Vít Molnár

Account Manager/Project Manager

Hodinovka: 2040

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 29.03.2024

Non-TechAccount ManagementB2B MarketingConsultingCustomer SupportE-mail MarketingEnglishExponeaGoogle AnalyticsGoogle Data StudioHRLeadership/ManagementMarket Research/AnalysisMarketing ManagementMicrosoft ExcelProject ManagementSocial MediaStrategy

Už vyše 6 rokov pracujem v reklamnej agentúre, kde som bol zodpovedný za niekoľko desiatok rôznych projektov – od veľkých kampaní v FMCG sektore v 4 krajinách, cez web development projekty, uvádzanie nových produktov na CZ/SK trhy, až po produkcie rôzneho typu (fotoshootingy, TV produkcie, zvukovýroba, printy). Dlhší čas mojou špecializáciou bola participácia na developmente webov a aplikácií danej spoločnosti, keďže som zastupoval agentúrnu stranu pri riešení požiadaviek v backlogu na týždenných standupoch so scrum teamom.

Predtým som niekoľko rokov pracoval v obchode, kde som mal možnosť získať skúsenosti s vyjednávaním, technikami predaja, prezentačné zručnosti a podobne.

Z cudzích jazykov ovládam angličtinu, nakoľko naším najväčším klientom bola spoločnosť, pre ktorú sme doručovali kampane v 4 krajinách a ich komunikačným jazykom bola angličtina.

Absolvoval som certifikáciu PRINCE 2 foundation projekt manažmentu, mám skúsenosti s vedením tímu ľudí ako na strane agentúry, tak aj na strane klienta, mam dobrý time manažment, snažím sa veci zlepšovať a zefektívniť.

Ak mate projekt, ktory potrebujete zverit do ruk skusenemu accountovi/projektakovi, ci uz z oblasti obchodu, IT, alebo marketingu, rad sa s vami porozpravam o danom projekte a mozno najdeme spolocnu cestu na spolupracu.

S pozdravom

Vít Molnár

Portfólio

accountoval som niekolko desiatok projektov pre TESCO v strednej europe, ktore boli exekuovane napriec 4 krajinami, od mensich emailovych kampani az po najvacie Vianocne kampane.

tendroval a accountoval som projekt Meditacia pre znacku Rajec v roku 2023
https://strategie.hnonline.sk/news/marketing/96075326-rajec-v-aktualnej-kampani-spaja-upokojujuci-svet-meditacie-s-nedotknutelnou-prirodou

Tendroval som a accountoval redizajn znacky Vinea:

https://strategie.hnonline.sk/news/marketing/96131226-vinea-prichadza-v-novom-dizajne-moderna-tvar-vsak-respektuje-jej-historicku-tradiciu

Ocenenia, certifikáty

absolvoval som certifikaciu projektoveho manazmentu PRINCE 2 Foundation