Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

TopDostupný

Radovan Huba

Executive Manager, Marketing Manager

Skill: Mid

Hodinovka: 825

MarketériAccount ManagementAdminAndroidB2B MarketingBrand DesignBusiness DevelopmentConsultingContent MarketingCopywritingCustomer SupportDigital Product DesignE-mail MarketingEnglishFacebook Business ManagerFrontendGoogle AnalyticsGoogle Search ConsoleGoogle Tag ManagerGraphic DesignHRIdeamakingLeadership/ManagementMarket Research/AnalysisMarketing ManagementMediaMicrosoft ExcelPPCPRPhoto/VideoProduct DesignProject ManagementRedactorSEOSocial MediaStrategyUser Experience User InterfaceVideo EditingWeb DesignWordPress

Som mladý kreatívny človek, ktorý sa venuje online marketingu a tvorbe webových stránok už viac ako 5 rokov a zároveň som úspešne rozbehol svoju marketingovú agentúru a jej projekty ako Ubytovanie v prírode či .WebHub.

Okrem toho mám aj tím ďalších mladých ľudí, ktorí sa venujú grafickému dizajnu, UX a UI, tvorbe log a mnohému ďalšiemu...

Rád zabezpečím zaškolenie personálu či odborné poradenstvo. Organizujeme aj školenia pre zamestnancov, ktoré ich lepšie oboznámia s problematikou online marketingu či MS Office.

Vzdelanie

Okrem všeobecného vzdelania na Gymnáziu V.B.N v Prievidzi som študentom Mendelovej univerzity v Brne so zameraním na Management obchodu a služieb, Management cestovného ruchu a Marketing.

Portfólio

O mojej práci sa dozviete na webhub.marketing

Mojimi klientmi boli napríklad:

Najlekáreň (najlekaren.eu)
PSBU Mesta Bonice (urbariat-bojnice.sk)
STELLES (stelles.sk - vo vývoji)
Unipharma (unipharma.sk)
Diomedes (bez webu)
Farma Zelená Ruža (zelenaruza.sk)
FlyingSlovak (flyingslovak.eu)
Chess4Europe (smartkids.news)
IBS Slovakia (ibsslovakia.sk)
NRG22 (nrg22.com)
Mesto Prievidza (prievidza.sk)
...

Ocenenia, certifikáty

DELF A2 (Francúzsky jazyk)
Google (Online marketing)

Web

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top