Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Dominika Ruska

Virtuálna asistentka s nekonečnými možnosťami

Hodinovka: 815

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 19.04.2024

Non-TechContent MarketingCopywritingDigital Product DesignEnglishInterior DesignMarketing ManagementMicrosoft ExcelOffice Manager/AssistantPhoto/VideoSocial MediaTikTok

Volám sa Nika,

a som iná ako hociktorý tvorca s ktorým ste sa stretli. Na prvom mieste je pre mňa rodina a presne pre to som sa zamilovala do tejto práce. Môžem byť doma a postarať sa o všetko. Veľa čítam a rada sa učím nové veci. Určujem si ciele za ktorými si idem. Viem že ak da do niečoho pustím naplno tak to dokážem.

Vzdelanie

Vyštudovala som SPŠ stavebnú a geodetickú v Košiciach. Mojim odborom bola architektúra a interiérový dizajn. Láska k histórii a umeniu ma presunula k stavbám, architektúre a dokonalosti minulých storočí. Vytvoriť projekt domu, zariadiť interiér či vybrať vhodné materiály pre stavbu.

Portfólio

Na začiatok som virtuálna asistentka. Ale som aj grafik a venujem sa tvorbe loga, tvorbe vizitiek, milujem robiť gifi a cute darčekové alebo ďakovné kartičky. Zbožňujem milé dizajny a tým sa moja práca odlišuje od ostatných ✨. Samozrejme ak treba vytvorím aj niečo nudné bez života 😉. Ďalej tvorím videá, mám svoj youtube kanál. Upravujem fotky a tvorím posty pre sociálne sieťe.

Ocenenia, certifikáty

Úspešne som ukončila kurz pre virtuálne asistentky. Keďže je to práca doslova bez hraníc je to ako sen. Sen v ktorom sa treba stále vzdelávať a posúvať ďalej.