Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Simona Suržinová

Grafický dizajnér

Hodinovka: 1525

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 21.02.2023

DizajnériArt DirectionBrand DesignCreative DirectionDigital Product DesignE-mail MarketingFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsGraphic DesignIdeamakingIllustrationMarketing ManagementMicrosoft ExcelOffice Manager/AssistantPhoto/VideoSocial MediaStrategyWeb Design

Som kreatívny a temperamentný človek. Rada konverzujem a nebojím sa vyjadriť svoj názor. Neustále sa snažím zdokonaľovať svoje pracovné znalosti a svoju osobnosť. Cítim sa dobre v tíme, ale aj ako samostatná jednotka. Dôležité je pre mňa pracovné prostredie s ľudským a úprimným prístupom, ktorého sa samozrejme držím aj ja.

Moje skúsenosti sú veľmi rôznorodé, čo vnímam ako svoje veľké plus. Pracujem od skončenia strednej školy. Moja živelná povaha sa chytila prvej príležitosti a ďalej to už išlo samo. Mám vyštudovaný fotografický dizajn, kde som získala pevné základy pre grafiku. Škola mi dala veľa skúseností a prax. Dnes už môžem povedať, že sa radím medzi skúsených grafikov. Moje ďalšie pracovné skúsenosti zahŕňali aj organizačnú a manežérsku činnosť. Ku grafickým a vizuálnym úlohám mi pribudlo viac zodpovednosti a koordinácie marketingu. Mojou náplňou bolo aj: vedenie marketingových stretnutí, zaobstaranie dodávateľov, spracovanie cenových ponúk
a rozpočtov, plánovanie marketingových úloh, správa sociálnych sietí, marketingové kampane, vybavovanie objednávok, administratívna práca, taktiež navrhovanie webov a ich analytika, sledovanie trhu a konkurencie...Nebojím sa vyskúšať si aj iné pracovné pozície a naučiť sa niečo nové.

K práci pristupujem vždy zodpovedne
a s rešpektom a to očakávam aj od mojej práce. Vážim si svoj voľný čas, ktorý rada venujem rodine, priateľom, fitku, jóge, plávaniu, divadlu prechádzkam, maľovaniu, hudbe a filmom.

Vzdelanie

2012 - 2016
Škola úžitkového výtvarníctva Košice
Fotografický dizajn / Maturita

2003 - 2012
Základná škola Komenského, Smižany
Monitor