Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

🔥 PRODostupný

Lenka Loová

Brand & Web dizajnérka

Hodinovka: 2040

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 08.04.2024

DizajnériBrand DesignGraphic DesignIllustrationMotion DesignWeb Design

Som multidisciplinárna dizajnérka so zameraním na branding a web. Hravo však zvládnem aj grafický dizajn, motion design, či ilustráciu.

Moja práca je zameraná na efektívne riešenia, ktoré kombinujú kreativitu a stratégiu. Analytický prístup je v mojej tvorbe kľúčový, pretože zaručuje, že vizuálne riešenia nie sú len estetické, ale aj efektívne riešia problém klienta - tým môže byť napríklad nízky predaj, nevyhovujúca reputácia, neschopnosť zaujať cieľové publikum a podobne.

Pracujem 50/50 na česko-slovenskom a zahraničnom trhu. Pracovala som s rôznymi firmami od malých podnikov s jediným zamestnancom po veľké korporácie s tisíckami zamestnancov. Nebránim sa ani spolupráce s neziskovými organizáciami.

Ak potrebujete dizajnové riešenie, ktoré nielen vizuálne poteší, ale aj splní svoj účel, som k dispozícii. Bez ohľadu na to, či ide o vytvorenie nového brandu, webovej stránky alebo grafiky, som pripravená pomôcť vám premeniť vašu víziu na skutočnosť.

Chcete viac informácií alebo nezáväznú cenovú ponuku?
Napíšte mi: [email protected]

Vzdelanie

Svoje vedomosti som nadobudla na univerzite KEA v Kodani, kde som študovala Brand Design. Špecializovala som sa na tvorbu dizajnových riešení s dôrazom na research a analýzu, ktoré riešia konkrétne potreby klientov.

Portfólio

Moju prácu si môžete pozrieť v mojom portfóliu, kde nájdete aj procesy tvorby: www.loovastudio.com

Lenka Loová 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info